28 березня 2017 року член правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар у складі  Спеціальної  комісії з представників ДніпроОДА, громадськості та технагляду  здійснили перевірку якості ремонту доріг, проведеного в  місті Нікополі та м. Марганці  у 2016 році.

Так під перевірку потрапила вул.. Херсонська, що у місті Нікополі, капітальний ремонт якої було зроблено у 2016 році за рахунок бюджету Дніпропетровської облдержадміністрації. Під час попереднього візуального обстеження дорожнього покриття комісією були виявлені недоліки у її якості, тому під час повторної інспекції було вирізано частку асфальтового покриття з метою проведення лабораторного дослідження його складу на відповідність кошторисної документації. Результат лабораторного дослідження буде готовий через 10 діб.

Варто зазначити, що у інспекції взяли участь також представники Нікопольської міської ради та представник підрядної організації – виконавця послуг. Згідно Акту перевірки якості ремонту доріг всі витрати по усуненню недоліків покладаються саме на підрядну компанію та мають бути усунені до 1 травня 2017 року.

У м. Марганець комісія проінспектувала вул.. Радгоспну. Під час інспекції були виявлені певні недоліки та зобов’язано підрядну компанії усунути їх за власний рахунок.  Варто зазначити, що у 2016 році було проведено ремонт дорожнього покриття по вул.. Радгоспна, а у 2017 році проводиться ремонт пішохідної частини даної вулиці.

IMG_5768

Всього Спеціальна  комісія з представників ДніпроОДА, громадськості та технагляду здійснила перевірку 117 об`єктів  із них лише по 12 об`єктам були виявлені недоліки у якості ремонту.

Читайте також:  «Перевірка доріг Дніпропетровської області триває (ФОТО)»

Перевірки триватимуть і надалі, про результати ми будемо повідомляти своїх читачів.

Прес-служба ГО  «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий