В уряді готують два законопроекти, які передбачають можливість соціальних інспекторів – ревізорів з перевірки правомірності отримання субсидій громадянами – потрапляти до житла субсидіантів.

_____kogo_v_ukrani_mozhut_zalishiti_bez_pensij_i_subsidij_pislya_perevirki___

Інспектори, які працюватимуть в органах соцзахисту на місцях, перевірятимуть, чи дійсно сім’ї потребують фінансової допомоги від держави, – повідомляє Вusinessua.

Для цього створять цілу структуру на чолі з регіональними керівниками, яких призначить держсекретар Міністерства соціальної політики.

Якщо Верховна Рада підтримає ці законопроекти, то інспектори розпочнуть роботу з 2018 року. Створення нової посади обійдеться державі приблизно у 50 млн грн..

Нагадаємо, що, за розрахунками, цьогоріч «знижку на комуналку» будуть отримувати дев’ять з 15 мільйонів українських сімей. Зараз є дві причини, через які українців можуть залишити без субсидії: покупка на суму від 50 тисяч гривень і додатковий дохід, який не вказали в декларації. Мінфін з реєстрів перевіряє, хто купував ділянки землі, нерухомість і машини на суму від 50 тис. І зіставляє цю інформацію зі списком субсідіантів.

Джерело: zik.ua

Добавить комментарий