IMG_4678Наразі в районах нашого міста проходять громадські обговорення щодо перейменування вулиць, проспектів, районів тощо, відповідно до Закону про декомунізацію.Вчора, двадцять сьомого серпня, такі слухання відбулися в моєму рідному Амур-Нижньодніпровському районі, і я, як звичайний громадянин та мешканець цього району вирішив відвідати цей захід, бо небайдужий до того на вулиці з якою назвою буду мешкати я, мої діти, а в майбутньому онуки та правнуки. Відразу зазначу, що є прихильником декомунізації, і давно мрію про те щоб, у нашому славному місті зі славною козацькою історією позникали вулиці на честь! зрадників та червоних катів, та з’явилися назви з української та міської історії, якими би ми могли насправді пишатися, та наразі не про це піде мова…

Так от, взявши з собою найкращого друга та озброївшись фотокамерою, я десь за півгодини до початку обговорень дістався АНД-райвиконкому, в сесійній залі якого повинна була й відбутися вище зазначена подія.Біля входу до будівлі перебувало багато різноманітного люду, дехто палив останню цигарку перед початком, але тільки молодий та мабуть перспективний депутат районної ради від Партії Регіонів , Н. Постольник, додумався кинути недопалок прямо під сходи держустанови, перебуваючи в метрі від смітника, й заклопотанно забіг всередину, мабуть вважаючи, що прислів’я про те, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять, безпосередньо депутатів не стосується. Але, як каже головний тренер нашої улюбленої футбольної команди: «То таке…»

Також кинулися в очі приємні молоді дівчата, що жменями видавали значки кольорів «Опозиційного блоку», з пакетів , які стояли поруч. Народ прибував різноманітний-були й патріотично налаштовані громадяни, але людей, зі значками на грудях була значно більше.

3e5ecae7dff430f25b8290dc502b6037df8f67c4cd428d62b3a7ac9742df4752
Характерна ознака «не зрежисованого» зібрання.

 

IMG_4761

Поруч з людьми зі значками постійно з’являвся і зникав вищезгаданий районий депутат вміло даючи їм останні настанови перед початком заходу, що згодом, як виявилось, дуже сильно позначилось на змісті та конструктиві обговореннь.

З початком обговорень відразу стало не цікаво.. Члени комісії та прихильники декомунізації, які намагалися підвести дискусію в раціональне та конструктивне русло, були приречені. Зал захлинувся у вирі керованого хаосу, яким вміло маніпулював все той же депутат районної ради.

IMG_4711
На передньому плані депутат райради Н. Постольник.(який балатувався від Партії Регіонів)

Зі всього того безладу виокремлювалися вигуки «Днє-про-пєт-ровск» і «Рє-фє-рєн-дум»! Присутні значконосці таким чином вимагали референдуму по перейменуванню, не звертаючи уваги на те, що «червоні» міняючи назви нашого міста після громадянської війни, не те що не питали, а й навіть не думали це зробити громадян їхню думку. У значконосців було бажання зірвати дану зустріч, але по факту їм це не вдалось, бо замість слухань пройшло активне емоційне обговорення, і після двох годин несамовитого галасу всі ці «глори» організовано зникли, мабуть з почуттям виконаного завдання та в буквальному сенсі по «мановєнію» керуючою руки.

IMG_4681

Втомлені члени комісії закрили свої конспекти з історії, що так так і не стали їм у нагоді. ЗАВІСА…

І на завершення хотілося б нагадати всім прихильникам референдуму(чит. «опозиційного блоку»), що в Законі « Про місцеве самоврядування» ч. 5, ст. 7(порядок, призначення та проведення місцевого референдуму,а також перелік питань, що вирішуються виключно референдумом, визначаються ЗАКОНОМ про РЕФЕРЕНДУМ!!!) є маленьке недопрацювання — немає в Україні ніякого закону про референдум. Крапка. А чому немає спитайте у ваших лідерів з «опозиційного блоку», у яких з 2008 р. були свій прем’єр та більшість у Верховній Раді, та з 2010 р. ще й президент був свій…

Живіть власним розумом та не продавайтесь за значки!Бережи нас Господь та Слава Україні!!!

З повагою та надією на краще, активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

 

 

Добавить комментарий