Наші співвітчизники розробили перший в Україні унікальний енергонезалежний будинок, який надрукували на 3D принтері.

14355860_546818352178580_111232904_n

Таке житло не потребує палива, працює на енергії сонця, щоб задовольнити потреби його мешканців. До того ж, такий будинок не потребує води, він її генерує самостійно.

Звичні для нас методи, що використовуються в будівництві в майбутньому вже не використовуватимуть, зараз стіни, крівлю та фундамент можна створити за допомогою 3D технологій. Часу на будівництво таких будівель витрачається менше, їх вартість менша. Великою перевагою  будинків є стійкість до природних катаклізмів, стійкість до вогню чи води.

Розробили такий будинок в Україні у компанії PassivDom,вона користується технологією друку складових частин будинків за допомогою 3D-принтеру. Керує компанією та являється автором ідей – Максим Гербут, спеціаліст та винахідник в галузі високотехнічного будівництва.

Оснащена ця домівка найсучаснішими матеріалами, і новою технологією утеплення вакуумом. Вікна будинку дуже теплі. Сама технологія їх створення зараз на етапі реєстрації в книзі рекордів Гіннеса.

PassivDom є екологічним житлом. На даху будинку встановлені сонячні панелі, які повність задовольняють потреби всієї конструкції в енергії. Так як не використовується паливо відсутні шкідливі викиди в атмосферу.

Виробництву енергії не завадить навіть дощова погода, енергія завжди в наявності.

Будівля повністю незалежна, автономні – опалення, каналізація, водопостачання.

Площа будинку 36 кв. м. Він легко транспортується в будь-яке місце, на автоплатформі. Ціна модульного будинку 30 000 євро.

Для встановлення будинку не потрібен фундамент. Тож достатньо лише обрати місце розташування територія міста чи за його межами, тоді не має необхідності купувати ділянку землі, достатньо взяти її в оренду.

Проте сам будинок вже є екологічним, то ж не обов’язково шукати гірську місцевість, чи гори або озеро.

В Китаї така технологія вже використовується, вона дозволяє будувати будинки в два поверхи за декілька годин, в ОАЕ на основі цієї технології була зведена перша офісна будівля.

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  Валерія Желізняк

за матеріалами zik.ua

Добавить комментарий