318219   Майдан … Зараз, коли війна щодня забирає життя і калічить тисячі патріотів України, вже, нажаль, рідко згадують, чим стала Революція Гідності для нашої країни. Безумовно, в країні з’явилися зовсім інші проблеми, які треба негайно вирішувати. Тільки до глибини душі прикро, коли розумієш: не виправдали сподівань ті,

кому ми довірили керувати державою в ці історичні часи.

Зараз знову настав час для об’єднання народу України, всієї нації. Залита кров’ю країна прагне миру. Але що ж ми бачимо, коли читаємо новини? Виявляється, гарант навіть не намагається врятувати співвітчизників. Навпаки, дії та рішення його і його соратників все більше українців перестають розуміти.

Озирніться, шановні. Згадайте про мрії Євромайдану? Зрозуміло, в першу чергу треба було прибрати, вигнати, посадити за грати всіх тих, хто псував нам життя, час від часу протираючи шорти в екзотичних країнах та рахуючи гроші в офшорах.

Частково здобули. Але, підкреслимо, лише частково. Тому що нині «боги» дорвалися до високих крісел в адміністрації президента, уряді і, як кажуть, на місцях, та тепер тільки й думають, як би їх самих не відсторонили від державної годівниці. Не забрали ті блага, які вони отримали ціною крові Героїв Революції.

І що вони задумали? А задумали вони, користуючись невдоволенням народу, убитого ними ж створеною кризою, встати в одні ряди з новою «тіпа» опозицією.

Тобто замість об’єднання з істинними патріотами, президент Порошенко відкрито і з щирою любов’ю дивиться у бік ворога. Звичайно, це резонно – частина електорату досі вважає, що за попередньої влади було краще. І долар по 8 гривень, і хліб по трояку, і за газ платили в рази менше. Та тільки хто винен у тому, що стало в десятки разів гірше? Відповідь – імена! – ви знаєте. Ну, а нині в моду увійшло дружити проти когось, хто не згоден з «політикою партії імені бізнес-президента Петра Порошенка».

 

Першим під удар потрапив – хіба дивно? – Ігор Коломойський. Надто вже вільні, революційні у нього погляди та цілі. Такі як на посаді голови – ох, який жах! – знав, як не заганяти в труну народ, як країні жити добре й без кредитів МВФ, проте залучаючи інвестиції і зберігаючи цілісність держави.

Кого ж записують у браття соратники «шоколадного гетьмана» Порошенка? Та й бог з ним, якби тільки йшлося про Опозиційний блок і його прибічників. Вони і з чортом лисим готові подружитися, тільки б зберегти свої теплі позиції і не вилетіти зі своїх крісел.

Вони бояться Третього Майдану. Коли вже не буде можливості нарікати на Януковича, Путіна і прибульців з Альфа Центавра. Коли «винен» може бути тільки свій народ і більше ніхто в цілому світі.

З чого це б я так подумав? Так подивіться, що відбувається в нашій рідній Дніпропетровщині? Команда губернатора Резніченко безсовісно посилена «опозиціонерами» (читай: колишніми регіоналами) – досить переглянути списки радників голови області.

Чого вартий тільки хитрюга Олежек Кужман, що став замом Резніченко. А що маєте сказати про зернового короля, народного (народного ж – так чи таки ні?) депутата-олігарха Вадима Нестеренко, контролюючого половину ринку хліба в області? Підете в магазин за батоном – зрозумієте, що він уже золотий. І без Януковича.

Повернувся (і де був, взагалі?) Удод, голова облради. Його вже ні в чому не звинувачують, ніби й не було кривавих подій біля облдержадміністрації у 2014 році. А завтра і з Вілкулом будуть цілуватися. Чого вже там соромитися! Демократія.

І це ми – Дніпро. Годі вже й казати про інші регіони країни, які беруть (брали, в усякому випадку) з нас приклад? Соромно, панове. Соромно і прикро. І не знаєш, як тепер людям дивитися в очі, чи не так, Петя?

 

Зараз пишуть, що невдовзі буде створена нова партія «Укроп». Якщо це правда, то вона, будемо сподіватися, буде дуже смачною «приправою» до вашого нового золотого батону, пане «ще президент». Хай вам щастить!

 

Голова ГО «Майдан Січеслав»Віктор Романенко

Добавить комментарий