f607009992097677b68f605bbf2221697d8b04e942acb86765d2d23425fbc6baСьогодні, 16 червня 2015 р. активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» приєдналися до масової акції —   пікету Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська.
Громадські активісти та просто не байдужі мешканці Дніпропетровська прийшли до будівлі суду, щоб сказати «Ні суддівському свавіллю!», як повідомили активісти за останньою інформацією всього 2% українців довіряє суддовій   системі України, а всі інші їй не вірять і не бачать в суддях захисників своїх прав і свобод.
Так, дійсно, у своїй діяльності ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» постійно натикається на заангажованість та не бажання працювати у законному руслі з боку суддів, чого тільки вартий процес про стягнення 78млн гривень на користь кіпрської компанії, коли суддя виносить рішення, яке суперечить не тільки законодавству, а і здоровому глузду в цілому. І в результаті тільки після втручання громадськості, а також 6ти місяців розгляду апеляційної скарги судді винесли рішення на користь громади, але ж не за всіма рішеннями і діями суддів можна прослідкувати..
У своєму звернення до присутніх Віктор Романенко повідомив прізвища більшості суддів, які себе скомпрометували і які обов’язково будуть притягнуті до відповідальності за винесені незаконні рішення.
Ми офіційно заявляємо, що не зупинимось і будемо боротися проти суддів, які при винесенні рішень користуються не Законами України,а користуючись своїм службовим становищем збагачують себе або своїх покровителів, при цьому наносячи вагому збитки народові України.


Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»    Вероніка КОМІССАР.

Добавить комментарий