24 грудня в будівлі Дніпропетровської ОДА пройшов круглий стіл за участю громадських організацій нашої області на тему « Соціально-економічна напруга у Дніпропетровському регіоні».

????????????????????????????????????

Актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» у складі голови правління Романенка В.М. та членів правління Луценка Р.Ю., Коміссар В.В., Зеркаля О.М., Кабанюка І.М., також, прийняли участь у обговоренні.

З перших хвилин відчувалася напруга між членами різних громадських організацій (далі ГО), що, мабуть, і відображається зараз у суспільстві. Виступ за виступом представники різних ГО не чули один одного і часто переходячи на особистості, намагалися «пропіарити» саме свої добрі справи. Дві години минули у чварах та розбраті, поки один з наших представників не взяв слово, під час якого жорстко розкритикував таку позицію більшості громадських представників та закликав громадськість, нарешті, об’єднатися навколо патріотичної команди мера Дніпропетровська та не допустити до влади у місті таку одіозну фігуру, як Загід Краснов.

Після такого емоційного виступу, нарешті, присутні на заході знайшли «точку дотику», та виступаючи один за одним, підтримали висунуту ідею об’єднання.

Всі зійшлися на тому, що боротьбу за демократію не завершено і громадські авторитети, як ніхто несуть відповідальність зате, щоб Революція Гідності нарешті перемогла у нашому місті!

 

Бережи нас Господь та Слава Україні!

 

З повагою та вірою в майбутнє член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Фото:  Вероніка Коміссар

Добавить комментарий