Сьогодні, 8 червня у Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді відбулося засідання, за результатами якого патріотична громадськість нашої області здобула чергову перемогу над чиновниками-пристосуванцями, що роблять спроби повернути буремний «руський мир» до нашого славного козацького краю.

13383668_895160323926647_223452680_o

Суть позову громадського активіста, полковника Українського Козацтва Каширного Станіслава Андрійовича до секретаря міської ради м. Орджонікідзе Пастуха А.І. (що був відповідачем у суді), полягала в тому, що вищезгаданий «чинуша» Пастух А.І., ігноруючи діюче українське законодавство та власне здоровий глузд, взявся самотужки перейменувати м. Орджонікідзе. Як і годиться колишньому «ригу», що зараз пройшов у вищезгадану місцеву раду по списках «БПП», горе-секретар, не звертаючи уваги, ані на громадську думку, ані на те, що відбувається на сході України, самотужки «протащив» нову назву для Орджонікідзе, що по змісту зовсім не відрізняється від попередньої – цією назвою став Покров-назва, яку носять приблизно 120 російських міст та містечок. Сам фарс перейменування  м. Орджонікідзе детально був викладений у статті на нашому сайті.

Читайте також:  «Як відбувалось перейменування Орджонікідзе, або про що мовчать ягнята…»

Сьогодні ж Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд під пильним оком громадськості в тому числі членів ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі з лідером Віктором Романенко, поставив крапку у процесі, та підтвердив неправомірність дій пана Пастуха А.І., що самотужки зухвало намагався протягнути нову назву міста, яка нікого не влаштовувала, окрім нього та його кремлівських замовників напевне. Після такого результату самого секретаря мабуть з «пастухів» переведуть у «підпаски», і мабуть його господарі більш не будуть довіряти пану секретарю такі відповідальні місії. Коротше кажучи, не бути Орджонікідзе 121-м Покровом! Сподіваємось, що ця принизлива назва буде скасована і Верховна Рада зможе проголосувати за назву, яка влаштує усіх мешканців Орджонікідзе та буде мати справжній історичний підтекст для цієї місцевості. Наприклад, Великий Луг.

13389216_895160357259977_96526832_o
позивач Каширний С.А.

Ця маленька перемога доводить те, що ніхто не може приймати важливі рішення не радячись з місцевою громадою, та застерігає чиновників всіх рівнів від зловживання владою та спроб повернути на Січеславщину «руській мір».

Відео:

Патріотична ж громадськість завжди буде на варті законності та патріотичності, тих, кому українці довірили представляти себе у владі!

 

З повагою та впевненістю у майбутньому, член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

 

 

Добавить комментарий