Відносно питання щодо руху в крайній лівій смузі при вільній правій, в нашому випадку на Донецькому шосе, переконаний це стосується і багатьох інших доріг, в такому ж жахливому «колійному» стані.

38391445_1810574519024592_6627857217515159552_nМайже вся права смуга на Донецькому шосе має пошкодження дорожнього покриття у вигляді колійності, від перегрузів. На деяких ділянках висота «колії», зафіксована на рівні 15-22 См. Небезпечно їхати!!!
Тому замість складання поліцейськими постанови про порушення ПДР, та штраф, 510 грн., краще хай поліцейські складають акт про аварійний стан дороги. Вони зобов’язані це робити відповідно до ч.1ст.23 Закону України «Про національну поліцію» і так далі.
Маєте повне право вимагати, шановні земляки, (заява готова, можу скинути).

І знову ж, «Температурний режим», або причина «колійності».
Доблесна Укртансбезпека відпочивають, поліція без команди Філатова на дороги не виходе.
Пости поліції відповідають нам, що не отримують на планшети розпорядження командирів, щодо теплового режиму, а без команди, ну ви самі розумієте…

А тим часом вже декілька днів в області триває спекотна погода більше +28, що зобов’язує відповідні структури обмежувати рух вантажного транспорту, тим самим хоч частково зберегти дорожнє покриття.
Тому питання крайньої лівої смуги з боку поліції має отримати дзеркальну реакцію.

Далі буде.

Голова правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко