IMG_0321115-05-08-1431071088Сьогодні 7 липня 2015 року активісти ГО «Майдан Січеслав – Дніпро» зустрілися з прокурором Дніпропетровської області Матвійчуком В.В.

На цій зустрічі підіймалися різні питання, а саме справа Лисого та Палія.

Криворізький осередок нашої організації підіймав питання «кришування» продажу наркотиків робітниками міліції та УВБ МВС, а також невиконання рішення суду працівниками прокуратури.

Незважаючи на те що ставилося багато гострих та незручних питань, діалог відбувся продуктивний та дуже предметний.

За результатами зустрічі було подано заяву про злочин вчинений суддею Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Мельниченко С.П. та скарга на неналежне виконання робітниками прокуратури своїх функціональних обов’язків у справі Лисого та Палія(зараз готується стаття по цьому факту див. на нашому сайті завтра). 

Криворіжцям прокурор пообіцяв провести перевірку роботи прокурора Кривого рога та прийняти рішення. 

  Прокурор пообіцяв розібратися по суті заданих питань, та надати відповідь на зустрічі яка відбудеться наступного понеділка 13 липня 2015 року.

Також домовилися звернути увагу на факт недобудови об`їздної дороги, побудови об`їздної між Криворізькою і Запорізькою трасою та факти розкрадання коштів місцевого та державного бюджету під час цього будівництва.

З повагою, член правління ГО«Майдан Січеслав — Дніпро», правозахисник Луценко Роман     

Добавить комментарий