Не так давно у Львові анонсували новий вагон призначений для вело транспорту. Насправді, це не єдина послуга «Укрзалізниці», яка доступна для її клієнтів-подорожуючих, є певний спектр зручних речей, про які невідомо майже нікому.

1433077073_165791Чи є можливість поїхати раніше вказаної дати у квитку? Чи можливо залишити поїзд на декілька днів, а потім повернутись з одним і тим же квитком? Скільки помилок допускається у проїзному документі, щоб можна було сісти на поїзд без перешкод? Справа в тому, що є так звані таємні послуги, на які може розраховувати пасажир, але він їх не використовує, бо не знає, що вони існують.

До уваги всіх пасажирів:

  1. Виїзд раніше запланованої дати

Отже, насправді можливо поміняти квиток на поїзд, на більш ранній час. Дуже важливо зробити цю процедуру за добу до відходу потяга, яким ви хочете поїхати.

В тому разі, якщо квиток коштує менше, решту клієнту в касі повинні віддати, і в тій ситуації, коли проїзний документ дорожчий – доплатити за квиток. В цій ситуації не можливо міняти дані про пасажира.

  1. Видача нового проїзного документу, якщо поїзд запізнився

Якщо ваша подорож складається з декількох відрізків і через запізнення поїзду на одному відрізку, або в разі його відміни у пасажира є повне право отримати квиток на наступний поїзд безкоштовно, щоб бути в наступній частині подорожі з найменшими втратами часу.

  1. Знайте, можна залишити потяг на 7 днів

Цю процедуру можна здійснити лише раз, при цьому треба зробити на протязі однієї години відмітку у місці, де ви зійшли. Таку відмітку можна отримати від чергового по вокзалу, начальника станції чи начальника вокзалу. Продовжити подорож необхідно в 10-ти денний термін, після того, як ви зійшли зі станції.  В такій ситуації пасажир сплачую лише плацкарт (одна із складових вартості квитка є ще тариф і вартість займаного місця). В ситуації, коли під час подорожі ви захворіли, ви також маєте можливість лишити поїзд на будь-який термін, але не треба забувати, що треба буде надати медичну довідку.

  1. 3 можливі помилки у прізвищі

Клієнтам, які поспішають при заповненні даних про квиток і роблять помилки в у власному прізвищі допускається наявність 3-х помилок. Саме при такій максимальній кількості помилок у вас повинні прийняти квиток

  1. Безкоштовний туалет на вокзалах

Всі забули, що туалети є безкоштовними для пасажирів. Все, що потрібно показати це квиток на поїзд. Не треба лякатись нічого та не звертайте увагу на ціна за склом на вході в туалет.

  1. Використання холодильника чи мікрохвильовки провідника

Вам повинні надати не тільки постільну білизну та напої, у провідника можна залишити у холодильнику продукти чи позігріти страви у мікрохвильовці. Крім цього ви можете також придбати пресу. Також не треба забувати, кріп для чаю безкоштовно і при цьому не треба купувати чай чи інші напої у провідника.

  1. Інші додаткові послуги

На вокзалах присутні сервісні центри для обслуговування пасажирів, ми всі думаємо, що це довідкові бюро. Серед послуг є замовлення проживання в готелі, таксі, офісна техніка, комп’ютер з інтернетом.

Тож ми ознайомили вас с відомими не всім пасажирам послугами, якщо ви  багато їздите на поїздах, то не нехтуйте можливістю і використовуйте ці послуги і тоді ваші поїздки будуть більш зручними.

Гарних подорожей!!!

 

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Валерія Желізняк

Добавить комментарий