до статтыНарешті…

Народ знову показав, що коли влада вагається, він здатен вирішувати питання, що хвилюють людей найбільше, власноруч. В нашому місті минулої п’ятниці відбулося те, чого всі патріоти чекали від закінчення Революції Гідності до сьогодення. Активісти знесли пам’ятник Григорію Петровському, що стояв у Дніпропетровську з тих часів, коли переважної більшості патріотів, що його скидали, ще й на світі не було. Але не потрібно бути сучасником маніяка, щоб по заслугах оцінити його злочини! Петровський же особа, що усіма своїми вчинками  не залишив історикам сумнівів-він люто ненавидів все українське. Людина, на честь якого було перейменовано Катеринослав на Дніпропетровськ, була одним з організаторів та ідеологів Голодомору 1932-1933 років, в якому за різними даними радянською владою було замордовано близько 10 млн.українців.

12642828_935167573198315_7337667312763661388_n

Можна по-різному відноситись до росіян та комуністів, але у вбивць немає національності, як немає і строків давності у тих злочинів, що вони вчинили. Уявіть собі, щоб у Лондоні на центральному вокзалі гостей міста зустрічав монумент «Джеку Різнику», або Берлін зустрічав би туристів пам’ятником Гебельсу. Це неможливо в розвинутих країнах, бо вони добре вчать уроки власної історії.

Дуже символічно, що пам’ятник кату Петровському знесли в день вшанування Героїв Крут. Українська Нація крок за кроком повертається до вшанування ВЛАСНОГО героїчного минулого і послідовно засуджує злочини проти людяності. Так, ще є питання до того, як це робиться. Але коли можновладці зволікають, справжній народ чекати не буде. Закон про засудження тоталітарного режиму та декомунізацію України надихає справжніх патріотів на дії. Але є ще й ті, хто в умовах інформаційної війни з рашитськими окупантами намагаються використати цей закон, як доказ того, що в Україні лютують бандерівці. Тому в демонтажі таких пам’ятників, або в перейменуванні вулиць та міст ініціатива повинна виходити саме від місцевої влади! Влада повинна очолити ці процеси і, нарешті, показати, що вона з народом. Тоді б всім псевдо експертам, що після повалення Дніпропетровського «ідола» поливали патріотів брудом, просто не було б що казати, бо це з  усіх сторін було б виконанням закону. Виконанням закону це повалення є і зараз, але скажемо відверто, не зовсім законними засобами, хоча б тому, що міська рада не прийняла рішення про знесення.

 

Тому підсумовуючи свою думку, хочеться побажати всім патріотам бути більш терплячими й не давати агресору  приводів поливати брудом нашу країну, ну а владі бажаю бути більш оперативною та сучасною, для того,  щоб бути єдиним цілим зі своїми співмешканцями!!!

ВІДЕО:

Слава  Україні!! Слава дніпрянам — патріотам!!! Смерть ворогам!!!

 

З повагою та впевненістю у майбутнє член правління ГО «Майдан Січеслав – Дніпро» Ігор Кабанюк.

Фото з мережі Інтернет.

Добавить комментарий