14194486_541295742730841_101610819_n
фото:  newsru.ua

Спеціалісти сфери ІТ вирішують переїхати на роботу за кордон, щоб забезпечити спокійне та безпечне майбутнє для себе та своєї сім’ї.

Ці дані відображає опитування, яку проводив портал DOU на початку серпня 2016 року.
За період з 4 по 9 серпня 2016 року в результаті дослідження було отримано і оброблено 3112 анкет. Опитування було розміщено на форумі порталу, також була розсилка на каналах «Трактор» на «Джинні» Telegram. Початкові дані дослідження оприлюднені в репозитарії devua/csv на GitHub.
Респонденти повинні були вказали чинники, які впливають на зміну країни проживання, а також назвати найбільш сприятливі для цієї процедури держави. Рейтинг найбільш привабливих очолюють Сполучені Штати, Канада, країни Євросоюзу. А ось Азія, Прибалтика та країни Східної Європи приваблюють програмістів найменше.
В ході прийняття рішення про зміну місця проживання для програмістів важливим є сама країна переїзду та можливість отримання документів на проживання.

Основними причинами пошуку роботи за межами України є рівень життя та відсутність перспектив у нашій державі, бажання побачити нові і цікаві місця.
Серед трьох найбільш популярних країн для переїзду лідером є Сполучені Штати, далі є Канада та країни ЄС.
Регіон, в який найбільше не хочуть їхати програмісти це Азія.

Серед опитаних 46,6% згодні переїхати, коли надійде гідна пропозиція, 27,2% мають думки про переїзд, але ще не вирішили остаточно, 26,3% готові виїхати.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

За матеріалами: businessua.com

Добавить комментарий