Віктор Романенко від імені громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро»  щиро  вітає зі Святом останнього дзвоника, який є символом закінчення навчального року, завершенням школярами чергового етапу на життєвому шляху.

6FVG6Jl3oQU

В цей день закінчується сторінка цікавої освітньої книги. Цілий рік учні навчалися культурі, духовності, законам природи, правилам державної мови та людським цінностям. Різні почуття зараз переповнюють нашу молодь, адже вони вже подолали перший крок до отримання знань.

Випускники, ж у свою чергу, після цього свята розпочнуть шлях у нове доросле життя. Там чекають нові відчуття, нові переживання, нові задачі. Головне про що не треба забувати, це доросле життя, в ньому буде багато складних моментів, потрібно буде самостійно вирішувати багато питань, захищати свої думки та бути відповідальними за свої вчинки. Але з вірою в серці ви зможете все це подолати!
Сьогодні маємо нагоду висловити свою вдячність вчителям, які не тільки дають знання учням, а й формують особистості, розвивають їх духовно та фізично. Вчителі є творцями майбутнього країни, бо від вихованої та досвідченої нації залежить обличчя України в майбутні часи.

Цей  день є особливим і для батьків  учнів, їхніх сімей. Всі вони хвилюються за своїх дітей, як на цьому святі так і  разом протягом  шкільного року. Їх підтримка завжди важлива. Любі школярі,  цінуйте їх допомогу та любов.

 Бажаємо вам віри і впевненості в собі і своїх силах. Добра вам та благополуччя, здоров’я та мирного неба.

 
Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий