16c97172b8a06e29a08806fef57bf5cc

«Один несправедливий вирок тягне більше лиха, ніж безліч злочинів, вчинені приватними особами; останні псують лише струмки, тільки самотні струмені води, тоді як несправедливий суддя псує само джерело» Френсис Бекон

Кожен громадянин України має право звернутись за захистом своїх конституційний прав громадянина України відповідно до ст.. 59 Конституції України, та відповідно до Рішення Конституційного суду України № 23 – р п / 2009 від 30.09.2009 р. і відповідно до ст.. 55 Конституції України –  Права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових та службових осіб.

І що таке український суд в самому його прямому вигляді?

Відповідаючи на це питання приводимо слова  екс — Міністра Юстиції України О. Лавриновича  22.11.2010 р. на сесії Верховної Ради, про те що борг держави України своїм громадянам за порушення їх конституційних прав і прав захисту людини по рішенню Міжнародних судів досяг 130 мільярдів гривень.

Вдумайтесь в це число, думаю всім зрозуміло масштаби порушень наших прав.

Підтвердження, також, можна знайти в особистих записах В.Януковича, в яких він вказував суми на підкуп суддів. І це колишній  Президент України, а що можна говорити простому громадянину, попросту Народу України, якому згідно  ст..5 Конституції  України належить вся влада в країні і відповідно до ст.. 124 Конституції України – Народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через народних засідателів і присяжних.

Судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов’язковими до виконання на всій території України.

І де народ України в управлінні судовою системою, яка виносить рішення від його імені – і це по Європейським стандартам, куди ми прямуємо?  Де в цивілізованій державі – суддя який виносить незаконні рішення і в подальшому продовжує працювати – ганьбити ім’я Українського Народу.

Якщо пересічна людина порушила один раз закон, її притягують до відповідальності , другий, третій раз вже вважають рецидивом і це тягне за собою більш жорстокіше покарання, а в той самий час суддя, який виніс незаконне рішення, тобто порушив Закон України, все одно продовжує займати свою високу посаду і  не несе жодної відповідальності. А навпаки, за те, що суддя порушив Конституцію України, Закони України , Міжнародні зобов’язання взяті на себе Державою Україною – продовжують отримати заробітну плату, користуються пільгами,  якими наділили самі себе.  Багато пільг, порівняльні високі заробітні плати та жодної відповідальності за свої рішення винесені від імені України.

Можливо Президент України знайде можливість пояснити народові, чому він задоволений судовою реформою. Чи дійсно люди які поклали своє життя за Україну ( Герої Небесної сотні), чекали саме такою судової та прокурорської реформи. Що в результаті отримав Народ України?

Ми отримали новий Закон України «Про судовий збір» . Яким передбачено підвищення судового збору, а при сьогоденні, це унеможливлює народу використовувати своє право на захист через суд, що свідчить про наміри  явного використання народу України в своїх корисних цілях.

Так задумайтесь пани можновладці, депутати всіх рівнів , зробіть висновки,  що важливіше і корисніше  для народу України.

Судова система побудована  Ківаловим  і Портновим діє і на сьогоднішній час. Але прийшов час чистити джерело.

Народ має право користуватись чистою джерельною водою.

А хто забруднює – повинен бути викинутий на смітник історії.

Члени Правління ГО «Майдан Січеслав»  правозахисник О.Зеркаль, юрист  В.Коміссар.

Добавить комментарий