21 травня 2018 року на площі відбувся черговий захід-молитва прихильників московського патріархату. Активісти нашої організації спільно із патріотичною громадою міста не допустили поширення ідей московської чуми та не дали провести повноцінний захід, так званим, вірянам.

33077977_1838630532855171_1913192267175165952_n

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар на своїй сторінці у Фейсбуці навела аналітику подій, які сьогодні відбулись у Дніпрі:

«1. Що можна сказати про саму подію – це продовження невдалого мітингу адептів московської церкви, який ми спільно з колегами зірвали 14 травня 2018 р. під стінами облдержадміністрації, варто зазначити, що тоді їх вийшло близько 30 чоловік, сьогодні їх було вже десь 7-8 разом з дітьми.

2. 14 травня чотири патріоти привернули увагу всього міста до прихованої пропаганди та відвертого розпалювання міжрелігійної ворожнечі з боку московських вірян, сьогодні нас вийшло близько сотні! Представники абсолютно різних громадських рухів виступили спільним фронтом проти московської чуми і власне не допустили її розповсюдженню!

3. За що вони моляться? – ні за що, їх тексти складаються із чотирьох рядків і повторюються по колу в продовж двох годин. З чого висновок – це не молитва, це відпрацювання коштів і демонстрації картинки для лайфньюз і т.д.. Сьогодні, як і в попередній раз, картинки не вийшло.

4. Діти.. найболючіше питання сьогоднішнього шабашу – це використання дітей. Жодна адекватна людина не могла стримати своїх хвилювань за ту малечу, яку московські віряни використовують в своїх провокаціях. На жаль, поліція не вживала жодних дій, щоб це припинити посилаючись на законодавство, так само, як і не було встановлено чи є дані люди батьками або законними опікунами цих дітей. Я підійшла до дівчинки років 8 і спитала в неї чи страшно їй, на що вона схвально схилила голову.. На жаль, діти вимушені брати в цьому участь і сектанти, а я їх інакше назвати й не можу, навіть не підпустили до дітей лікарів швидкої допомоги, які приїхали на виклик патріотів. За словами лікарки у дітей є ознаки теплового удару, а також по зовнішнім ознакам можна сказати, що є загроза психологічній травмі. Горе-батька Олександра це не переконало, навіть тоді, коли він з дитиною на руках не втримався на ногах і впав…

5. Чим все закінчилось? – московських вірян вивели під охороною до парку ім.. Глоби, а далі вони повідомили, що направляться до Троїцького Собору ( в якому до речі, за перевіреною інформацією, ведеться збір підписів проти створення єдиної Української помісної церкви).

В черговий раз, ми побачили як московська гідра намагається підняти голову в нашому місті, в черговий раз ми цього не допустили і так буде надалі, бо як говорить Ліна Костенко: « І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!».

P.S.: 14.05.18 я написала заяву по ст.. 161 ККУ на цих, так званих, вірян за розпалювання міжрелігійної ворожнечі, на скільки мені відомо, поліція не внесла заяву в ЄРДР, сьогодні патріотами була написана ще одна заява по факту жорстокого поводження з дітьми. Зазначаю, що я як секретар Робочої групи по співпраці та взаємодії громадськості з органами, що координуються Міністром Внутрішніх Справ України буду піднімати це питання на черговому засіданні Робочої групи та як перший заступник Голови Громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації ініціюю розгляд вказаних подій із подальшим зверненням до правоохоронних органів на засіданні Громадської ради.

Так просто цю справу ми не залишимо. Досить!»

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»