imidzh_012  Значення засобів масової інформації, як могутнього засобу впливу на свідомість людей, не потребує коментарів.

Про це «всі знають і не говорять» — це життєва потреба людини здійснити свій свідомий, обґрунтований висновок.

Так повелось, що на свідомість населення треба впливати…, особливо під час чергових виборів «рідної» влади, яка за традицією незалежної України є провідником тих, хто привласнив національні багатства країни, хто довів економіку України до занепаду, а населення – до деградації та зубожіння, що цілком задовольняє правлячу владу та її прибічників.

То чи ж здатна діюча влада на позитивні зміни для розбудови України за її проповіді про здобутки ніби то на користь самому народу та Україні, прославляючи себе у підконтрольних ЗМІ, які належать їй чи олігархам, доводячи, що інакше і бути не може — робіть висновки самі!

Для збереження створеного становища провладними кандидатами створюються містечкові громадсько-соціологічні опитування, відповідями на питання яких, можна вибілити будь якого злодія, перекручуючи на свій лад поняття політики, як «діяльності, пов’язаної з відношенням між класами, націями та других угрупувань з метою завоювання і використовування державної влади, участі у її справах…» ( за енциклопедією), переслідуючи свої корисні цілі, а не класу, чи нації.

На велику жаль, результати революції гідності довели, що народ України став ще більше безправним та зубожілим, довіривши владу представникам олігархів та бізнесу, які й до того обкрадали свій народ, інтереси яких суперечать його бажанню жити в правовій, цивілізованій європейській країні з її людськими цінностями.

У замовлених публікаціях рейтингів провладних кандидатів, для формування думки виборців на їх користь штучно створюються їх власна популярність та діяльність на користь суспільства, загальний «результат» яких на сьогодення – безробіття, зубожіння, мізерна зарплата, не відповідаючи здоровому глузду тарифи на житлово-комунальні послуги, штучні мільярдні комунальні борги з відповідним боргом на кожного мешканця на сайті Ощадбанку.

За проведеним громадсько-соціальним опитуванням у нашому місті, станом на 5 жовтня 2015р. найвищий рейтинг, як кандидата на посаду мера міста, має А. Вілкул… за чисельністю розміщених агітаційних наметів і відповідно – можливістю бомбування свідомості мешканців.

Коли за зубожіння людей, правового свавілля та розкрадання державних коштів і майна у нашому регіоні А. Вілкул повинен відповісти згідно законодавству України.

Тоді як з певною метою замовчується про те, що у нашому місті у той час, як і у Києві був наш Майдан гідності і його послідовник — громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро», яка завоювала багато чисельних прихильників серед населення міста і продовжує захищати інтереси його громадян, не зрадила вимогам революції і, до пропозицій і зауважень якої змушена прислухатись влада всупереч тим, хто попираючи закони України та вимоги Статуту територіальної громади, продовжує розкрадати кошти та дерибанити майно територіальної громади..

Враховуючи, що вибори органів влади місцевого самоврядування      25 жовтня – практично іспит на гідність громадян, як свого призначення, хотілося б, щоб був зроблений вибір – жити вам, вашим дітям і внукам громадянами європейської країни з її цінностями, чи прислуговувати грабіжникам України.

Щоб люди своїм вибором довели свою гідність, незважаючи на багатомільйонні кошти, витрачені владними кандидатами для вашого підкупу.

 

Активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Анатолій Третяк

Добавить комментарий