Представники ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» провели зустріч із адміністративними ассистентами міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного Університету «Києво-Могилянська Академія».

40674426_1114800112022298_4290383827160793088_n

Під час зустрічі обговорили проблематику взаємодії громадськості з органами державної влади, в свою чергу науковці зазначили, що проблема у взаємодії представників громадянського суспільства із Дніпровською міською радою є розповсюдженою, на відміну від питань співраці з Дніпропетровською облдержадміністрацією, де громадськість переважно знаходить підтримку.

В тому числі не оминули увагою і питання, яким вже тривалий час займаються активісти «Майдан Січеслав-Дніпро», а саме контроль за роботою Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області. Громадськість ознайомила науковціх із результатами своїх антикорупційних розслідувань та зауважила, що всі розслідування і заходи громадського контролю базуються виключно на інформації з відкритих джерел та в рамках діючого законодавства.

Зустріч пройшла дуже конструктивно та обидві сторони домовились про подальшу взаємодію.

Дякуємо Центру протидії корупції в Україні за увагу до антикорупційної діяльності нашої організації та розраховуємо на плідну співпрацю!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»