Сьогодні, 19 січня 2016 року, на запрошення прокуратури області, активісти ГО «Майдан Січеслав — Дніпро» відвідали брифінг заступника прокурора області Халіна Олега Валерійовича.

66c7f58622da0e59024b5414de111c30_XL

Обласна прокуратура в особі вищезгаданого керівника, звітувала перед громадськістю та представниками всеукраїнських та обласних ЗМІ, з приводу подій дворічної давнини, що відбувалися у нашому місті під час Революції Гідності. А саме, розгону мирних демонстрацій «тітушками» та міліціянтами-зрадниками на площах та вулицях Дніпропетровська, побиття й затриманя активістів Дніпропетровського ЄвроМайдану. А також перешкоджання журналістській діяльності під час освітлення цих подій.

 

DSC_0426

Читайте також:

Побиті майданівці вимагають покарання винних! (ФОТО)

 

 

 

 

 

Прокуратура звітувала про перебіг розслідування, та кажучи про підозрюваних, заступник прокурора називав посади осіб, що підозрюються у вчиненні вищезазначених злочинів,  не називаючи їхні прізвища,  пояснивши це вимогою законодавства.

Присутня громадськість відмічає позитивну тенденцію в даному розслідуванні, але є ще багато питань на які, на жаль, суспільство за 2 роки, так відповідей і не отримало. Наприклад, з декількох сотен «тітушек», що брали участь у злочинах проти мешканців нашого міста, обвинувачення висунули лише трьом особам, не дивлячись на те що, більшість з них потрапило на відео різноманітних ЗМІ.

Також, заступник прокурора зазначив, що виникають питання до судів нашого міста при обранні запобіжних заходів до учасників тих подій. В той час коли громадськість та журналісти всіляко допомагають слідчим у встановленні винних, деякі народні депутати, дозволяють собі брати на поруки колишніх високопосадовців Ботвінова та Науменко, підозрюваних в організації розгонів та побитті активістів, а судді задовольняють ці клопотання. Але це питання моралі конкретного депутата, рівень, якої не важко передбачити…

 

Громадськість, в свою чергу сподівається на те, що представники силових структур області й надалі будуть плідно працювати над «майданівськими» справами та обіцяє повну підтримку у встановленні та покаранні винних.

Відео Громадське ТБ Дніпро:

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий