Сьогодні 22 вересня 2016 р. у приміщенні Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області відбулась зустріч радника Міністра внутрішніх справ України, голови Громадської ради при МВС Володимира Мартиненка з представниками  громадських організацій Дніпропетровщини.

фото: dp.npu.gov.ua
фото: dp.npu.gov.ua

Як повідомив пан Мартиненко Дніпропетровська область є сьомою областю в Україні в якій проводяться подібні зустрічі, основним завданням і метою яких є поглиблення співпраці громадськості з органами, що координуються Міністром внутрішніх справ України, а також підняття проблемних питань, які є в роботі правоохоронних органів.

Під час обговорення Володимир Мартиненко зазначив, що він як голова громадської ради при МВС планує створити робочі групи із представників громадських об’єднань у кожній області України, основними завданнями яких буде участь в обговорення проектів нормативно-правових актів та виявлення проблемних сфер функціонування органів внутрішніх справ.

В обговоренні окрім представників громадськості Дніпропетровщини прийняли участь керівники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України, Регіонального сервісного центру МВС, які токож долучилися до діалогу.

Також зустріч відвідали голова громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро», член консультативно-експертної ради при ГУНП в Дніпропетровській області Віктор Романенко та юрист Вероніка Коміссар.

Фото: dp.npu.gov.ua
Фото: dp.npu.gov.ua

Віктор Романенко у своєму виступі від імені громадської організації подякував Начальнику ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Андрія Кульбача за плідну взаємодію з громадськістю у питанні виявлення незаконно встановлених АГЗП у м. Дніпро та Начальника патрульної поліції міста Володимира Богоніса за конструктивну співпрацю із громадськістю. Також Романенко звернув увагу присутніх на діяльність керівництва Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області, яка містить в собі ознаки корупційних дій та передав відповідні заяви на ім’я Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Також під час обговорення піднімалось питання створення у м. Дніпро Комунального підприємства «Муніципальна поліція», повноваження якої співпадають із повноваженнями національної поліції, громадськість цікавила думка Володимира Мартиненко з цього приводу та чи буде він вживати заходів, щодо усунення порушень закону у даному питанні. Радник міністра МВС зазначив, що готов взяти дане питання на контроль та приймати участь у розслідуванні.

Фото: dp.npu.gov.ua
Фото: dp.npu.gov.ua

 На завершення радник Міністра внутрішніх справ повідомив, що робоча група приїхала в Дніпропетровську область, щоб почути пропозиції від громадськості і активізувати її на спільну роботу, адже тільки спілкуючись з людьми можна контролювати виконання нових реформ поліції.

Всі присутні домовились про подальшу взаємодію та було вирішено проводити подібні обговорення на постійній основі. Попереду на Володимира Мартиненка чекає Запоріжжя, а вже наступного тижня він відвідає Західну Україну.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий