«Рандеву не состоялось, или перенесено

А в тридцать три распяли, но несильно »

В.С. Высоцкий

 Сьогодні 22.07.2015 року о 10 ранку в приміщені облавтодору мав відбутися тендер на ремонт доріг ціною в 25 000 000 гривень, але не відбувся.

У встановлений час активісти ГО «Майдан Січеслав – Дніпро» прибули в будівлю облавтодору з наміром прослідкувати за перебігом тендеру, але актова зала де він проходить була зачинена. Ні охоронець ні співробітники не знали про тендер та відправляли нас до приймальні начальника, яка теж виявилася зачиненою.

Пізніше виявилося, що конкурс перенесено на невизначений період. На виході з будівлі ми побачили групу людей, які жваво щось обговорювали(мабуть не тільки ми не знали про перенос конкурсу).

Маємо велику надію, що причиною переносу є об’єктивні причини, та наша вчорашня стаття жодним чином до цього не причетна.

Читайте також:» Громадськість — провидці.»

Але це була лише репетиція чи «розвідка боєм». Завтра 23.07.2015 року має відбутися тендер на ремонт доріг вартістю 209 000 000 гривень, і, можливо, переможець був відомий заздалегідь. Та після того як цією справою зацікавилися активісти ГО «Майдан Січеслав — Дніпро» комусь доведеться відповідати за дії які спричинили мільйонні збитки державі та місцевій громаді. А також в екстреному порядку проводити прозорі та чесні тендери та відповідати за якість виконаних робіт.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий