6 квітня у Нідерландах пройшов референдум на якому, уряд «Країни Тюльпанів» питав своїх громадян  чи підтримують вони  договір Євросоюзу  про асоціацію з Україною.

рефере

Українці чекали приємних новин з Голландії та вірили в те, що країна, громадяни якої є одними з найтолерантніших у Світі підтримає наше прагнення стати ще одним членом Європейської сім’ї. Футбольні вболівальники найвідоміших українських клубів навіть записали чутливий відеоролик з проханням голландців проголосувати за асоціацію з Україною. Але на фоні постійних расистських  витівок окремих представників нашої нації всі потуги  української громадськості виглядали, скоріше як виняток.

динамо негрыПровокації під час маршів спільноти ЛГБТ, побиття темношкірих студентів на «Олімпійському» під час матчу УПЛ, бійки в українському парламенті – таку картинку побачили Нідерланди напередодні референдуму. Вдало підхоплені російської пропагандою кадри нетерпимості українців до представників інших рас та осіб нетрадиційної орієнтації, логічно завершили кампанію по дискредитації українського суспільства, а наше найвище керівництво своїми «офшорними витівками» тільки зміцнило думку Європи про Україну – «варвари», у яких навіть еліта «заробляє» на крові своїх громадян…

 

Українська влада дуже кволо агітувала Нідерланди на міжнародній арені. Таке враження, українські дипломати вважають, що, європейці нам чимось зобов’язані тому, що ми захищаємо східні кордони ЄС від «путінського» режиму. Але ж в першу чергу ми захищаємо СВОЇ кордони, і чекати від західних партнерів  за це якийсь бонус, окрім звичайно великої поваги до українців, як до нації, що вдало протистоїть набагато потужнішому ворогові, це справа невдячна.

«Сподівайся на краще, готуйся до гіршого» — це прислів’я, якого не знають українські дипломати, або не хочуть знати. Європейці дуже прагматичні, і у палкі промови про невідворотні демократичні зміни в українському суспільстві просто так не повірять. Особливо тоді коли ці промови кардинально розходяться з діями в першу чергу перших осіб нашої держави. І якщо в Ісландії, прем’єр, якого згадав у своїй недавній викрпорх офшорыивальній статті журналіст «Нью-Йорк Пост» іде у відставку тому, що дотримується вимог демократичного європейського суспільства, то в Україні президент, що  також якимось «дивом» є в тому ж славнозвісному списку аферистів і корупціонерів навіть не вибачаючись перед своїми співвітчизниками, називає одне з найавторитетніших видань Світу «кремлівськими пропагандистами». Тобто діє по принципу  «сам дурень». І якщо в нашій країні така тактика президентської команди поки, що працює, то в Європі це сприймають, як зраду демократичних цінностей і відхід від принципів верховенства права.

 

І звісно ж все вищезгадане прямо впливає на думку звичайних громадян ЄС стосовно готовності українців мати рівні права у відносинах з вільними європейцями, що і відобразилося у результаті референдуму, який пройшов у Нідерландах. 62% тих хто прийшов на референдум висловилися «Проти» асоціації з Україною, приблизно 34%-«За».

І це в Голландії! Країні ледь не найбільш дружній до нас на Заході!!!  Якими ж будуть результати аналогічних референдумів у країнах де про нас взагалі узнають з «Russia Today» таких, як Франція, Німеччина або Іспанія і подумати лячно.

Хотілось би звернути вашу увагу на ще одну цікаву цифру референдуму у Нідерландах-

украина-ес на референдуму  з питанням про далеку Україну прийшло  32% виборців, ця явка приблизно така ж, як і на останніх місцевих виборах в Україні. Тобто голландцям Україна цікава навіть більше ніж самих українців цікавить те, хто буде керувати ними найближчі 5 років!!! В світі цього символічного порівняння всім українцям треба задатися питанням: «А вона нам потрібна та Європа?» Можна і надалі жити в корупції та красти хто скільки зможе, не ходити на вибори, виправдовуючись банальним «Там уже без нас всьо парешали»,  раз по раз обирати покидьків до влади, беручи подачки на виборах. Бути ж європейцем складно – потрібно мати високий рівень суспільної відповідальності, вміти бути вільною людиною в решті решт, тобто брати на себе відповідальність за те, що відбувається в нашій країні. Сподіваюся ми станемо такими найближчим часом і європейці, що зараз голосують «проти» змінять свою думку про Україну та її народ…

 

Бережи Господь Дніпро і Слава Україні!!!

 

З повагою та впевненістю у майбутньому, громадський активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.      

 

Добавить комментарий