38461403_1810504529031591_8139916731998011392_nАналізуючи ситуацію, яка складається з вантажними перевезеннями в країні, хотілося б «намалювати» картинку дещо і по нашій, транзитній області.
Власне і штрафи не малі на сьогодні, і статистика щодо зважування, в деяких областях суттєва, я не маю на увазі Дніпропетровську.
А от чому наша область посідає таке «почесне»( третє з краю), місце? 
Статистику напевно можна і покращити, та є одне але, або за однієї умови, якщо регіональне управління Укртрансбезпеки буде перш за все виходити на роботу, зважувати всіх без виключення ( недоторканних також), та виписувати ті штрафи, а за відсутністю багатьох документів на майданчики ГВК матиме хоч неабиякий шанс доказати( і в суді також), що все, що відбувається при проходженні вантажівками ГВК, (габаритно ваговий контроль), відбувається в рамках закону, 879 постанови Кабміна, та 255 наказу МІУ…
А простіше кажучи, якщо є бажання чесно працювати.
І якщо ж таки знову порівнювати з ситуацією в інших областях України, які надають статистику на сайт ДСБТ України, подаючи це як обласні здобутки в сфері фіксації перегрузів, особливо розміри штрафів до €12000, то Дніпро насправді дуже хизується, як мега досягненням таким собі штрафіком трохи більше €100.
Як ви вже здогадалися, шановні колеги, великі розміри штрафів — це зовсім не великі надходження до бюджету, скоріше це потрібно розглядати, як банальне збільшення хабарів.
Інакше різницю €100 проти 12000, з одного перевізника!, як пояснити?
Все решта може бути тільки окозамилюванням або відверта брехня. Знаючи місцеві реалії, можу це стверджувати…


Нічого особистого, тільки область!
Далі буде.

На фото голова регіонального Управління Укртрансбезпеки Дніпро. обл.- Степаненко О. М., та пересувна лабораторія з інспекторами, за процедурою ранкового кавування(10.00), в робочий час. До майданчика ще 50 км.-це так, щоб зрозуміло було о котрій «еліта» приступає до виконання обов‘язків.