Хто затягує з капітальним ремонтом трас і які міста вже можуть  похизуватися якісним асфальтом та коли  мешканці Дніпропетровщини вже зможуть побачити омріяну дорогу біля власного будинку.

О програмі масштабного ремонту, що триває йшла мова у гостях Оксани Цибулі  в ефірі телепередачі Грані 34го каналу, запрошеними стали Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва  Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Верхотурцев та Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» член Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області  Віктор Романенко, також на ефір запрошували представника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області, але вони відмовились спираючись на кадрові зміни, саме 11 серпня 2016р. Служба автомобільних доріг області залишилось без керівника, як нам стало відомо з офіційного сайту САД у Дніпропетровській області Гончаров Д.В. (який керував службою з лютого 2016 р.) був звільнений за згодою сторін.

граны

Під час ефіру Володимир Верхотурцев повідомив, що минулого року за рахунок обласного бюджету було відремонтовано вже 2 мільйони квадратних метрів доріг, цього року з бюджету області вже було виділено понад 400 мільйонів гривен саме переважно на капітальний ремонт доріг, що дає можливість отримати від підрядників гарантію якості виконаних робіт  на 5ть років. Володимир зазначив, що тільки в цьому році буде відремонтовано 150 доріг, що є в комунальній власності, але загалом враховуючи місцевий та обласний бюджети буде виділено порядком півтора мільярди гривень на показник три мільйони квадратних метрів доріг.

Громадський діяч Віктор Романенко в своєму виступі зазначив, що при ОДА було створено робочу групу, щодо перевірки якості ремонту доріг,  в роботі якої приймали участь також представники громадськості, група виїжджала на відремонтовані ділянки дороги та могла на власні очі переконатися у якості виконаних робіт та зробити свої зауваження, чи надати пропозиції, які були враховані посадовцями ОДА, що дало можливість підвищити якість ремонту.

Але, як зазначив Романенко, на сьогоднішній день взаєморозуміння між громадськістю та Службою автомобільних доріг в області  знайти не вдалось,  що виражається у небажанні служби діяти відкрито і відповідно до чинного законодавства, а саме на всі запити на інформацію від громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» службою надаються відмови, що унеможливлює проведення громадського контролю за використанням бюджетних коштів у сфері ремонту доріг.

Також під час ефіру Віктор Михайлович повідомив про основні факти, які стали причиною звільнення Начальника САД у Дніпропетровській області та хто відтепер очолює дану структуру.

Більше інформації у відео 34 каналу:

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

За матеріалами 34.ua

Добавить комментарий