Минулого тижня комісія з перевірки якості ремонту доріг в Дніпропетровській області здійснила виїзд на сумнозвісну відому трасу Р-73 Дніпро – Нікополь, яку тривалий час вважали найгіршою в області, а то й в цілій країні.

20180424131321

На щастя, нами було зафіксовано, що не зважаючи на перші 4 км. дороги (які на балансі у служби автодоріг в Запорізький області)  від повороту з траси Дніпро-Запоріжжя в напрямку Нікополя, в цілому дорожнє покриття частково ремонтують, а саме відбуваються роботи із забезпечення проїзду автомобільного транспорту. За словами виконавців вказаних робіт в подальшому на трасі Р-73 буде проводитись поточний ремонт.

Детальніше у статті: «Громадська комісія з перевірки якості ремонту доріг. В центрі уваги траса Р-73 (Дніпро-Нікополь) (ФОТО, ВІДЕО)»

Але, на жаль, сьогодні зі слів радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрія Голіка стало відомо, що тендер на ремонт траси Р-73 гальмується не добросовісним претендентом, а саме, така собі компанія «Дорлідер», яка має дуже не добру репутацію серед замовників послуг з ремонту доріг, використовуючи майже десять компаній-прокладок намагається чинити тиск на замовників через Антимонопольний комітет України. Пропонуючи завідомо низьку вартість послуг вони планують отримати підряд, але при тому через низьку вартість – надати низьку якість робіт, що зовсім не відповідає державним будівельним нормам в першу чергу і принциповості в питаннях ремонту доріг обласної влади, в тому числі.

Ми, в свою чергу, перевіривши інформацію в відкритих реєстрах щодо діяльності організації Дорлідер під різними іншими назвами, готові зробити офіційне звернення до Антимонопольного комітету України із закликом не йти на поводу у відвертих аферистів та прийняти рішення по скарзі виключно в межах чинного законодавства.

Зі свого боку, громадськість Дніпропетровщини дуже занепокоєна ситуацією, яка склалась в питанні проведення ремонтних робіт на трасі Р-73 та заявляє, що візьме дану справу на громадський контроль і буде слідкувати за її перебігом із публічним висвітленням обставин. Бо нас реально хвилює стан доріг в області і ми не допустимо тієї ситуації, яка відбулась з компанією Дорлідер в Миколаївській, Одеській та інших областях України.

Далі буде.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»