Плювати в колодязь – це дуже по-нашому, по-дніпропетровськи. Чи не тому, коли хочеться напитися чистої водиці, виявляється, що ти вже тонеш в каламутній калюжі?

Треба ж було такому статися, що сесію міської ради призначили на 29 лютого – єдиний день високосного року, який «випадає» з календаря. Не дарма в народі його називають «злим Касьяном», коли не рекомендувалося куштувати їжу до обіду і не виходити з дому.

Чим керувався мер Борис Філатов, коли його прес-служба оголосила про акредитацію ЗМІ на сесію в п’ятницю ввечері, питання риторичне – який Касьян завважить нашому братові, тим паче журналістам? Але одна справа, нехай і незаконна, намагатися відшити неугодних представників мас-медіа. І зовсім інша – повернутися спиною до соратників. До тих, завдяки яким на місці міського голови виявився не «всіма улюблений» Вілкул, а представник революційних, демократичних сил.

DSC_1966

Так, шановний Борисе Альбертовичу, активістів ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», в тому числі завдяки яким почалося ваше сходження на політичний олімп України, в зал засідань не пустили. На жаль, нас поставили до одного ряду з опонентами, проти яких ви і ми так довго боролися.

І, повірте, дуже неприємно було дивитися на поліцейських, які з опущеними очима робили НЕ СВОЮ СПРАВУ. Точніше – грубо порушували Закон України, відповідно до якого на сесіях міськради може бути присутнім будь-який житель міста з дніпропетровською пропискою. А у ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» навіть акредитація була – і та не допомогла.

Втім, про що це я? Адже щодо боротьби з колишніми регіоналами вже можна забути, вірно? Григорук, що поставляв тітушек, тепер в одній обоймі з мером. Вишневецький, чия сторінка в Фейсбуці – посібник для борців з сепаратизмом, там же. Продовжувати далі?..


Ні, ані я, ані наші активісти, далеко не прихильники Краснова. І дуже гарно, що його позбавили крісла секретаря міськради. Але зрозуміло й те, що без тушок більшості не було б, і Загід залишився б «директором». Незрозуміло лише, чому не можна було його змістити і прийняти регламент в присутності громадських діячів? Незрозуміло, чому, вступивши в змову… ой, вибачте, – коаліцію з колишніми ворогами-«оппочкамі», старі друзі виявляються непотрібними?

Читайте також: Оппо-стоп, мы подошли из-за угла», а що ж ти на себе брала?

Списати нас на смітник історії не вийде – занадто голосно про себе заявив Дніпропетровський Євромайдан. Але й ставитися до нас так, ніби ми вже не потрібні, нікому не дозволимо.

Так, Революція Гідності відбулась. Але, Борис, ти не правий, як то кажуть. Адже ідеали Революції і Євромайдану треба відстоювати не на словах, а справами. Чесними справами, а не за допомогою незаконних методів, що, до речі, для юриста явно не комільфо.

У підсумку в день «злого Касьяна» проти себе мер налаштував не тільки тих, хто допомагав йому зійти на «престол», тобто громадських діячів, а й журналістів. Якби Борис Альбертович чув, ЩО про нього говорили не допущені до «тіла» сесії співробітники різних редакцій, то, напевно, не здивувався б. Адже розумів, чим йому це загрожує.

Втім, залишається лише сподіватися, що у міського голови в руках є якийсь козир, який переб’є весь негатив останніх місяців. Але якщо в День журналіста деяких співробітників ЗМІ і можна задобрити банкетом, то з громадськими діячами так не вийде, бо повага – це не «поляна» в ресторані.

Словом, вам, пане мере, є над чим покумекати. І чим швидше ви це зробите, тим краще. Хай щастить!

 

DSC_0198

P.S.:Нічого особистого, тільки місто.

З повагою, голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»Віктор Романенко

 

 

 

 

Добавить комментарий