58801113

 

«Душу — Богові. Тіло — Народу. Честь — Нікому. Совість — Країні.

Кожен, хто став на цю Дорогу залишив слід. На Землі. І на Війні…»

Олексій Мочанов

 

 

Колись республіка Україна входила до 8 самих розвинених країн світу.

Хоч вона входила у складі СРСР, при цьому була членом ООН (Організації Об’єднаних Націй) у 1970 – 1980 роках.  І де зараз? За роки незалежності з карти держави України зникло більше 25 000 населених пунктів. І був час подумати чому так все проходить, і чому ми так живемо, що кожна політична партія обіцяє світле майбутнє, а приходячи до влади влаштовує нам всім – темне сьогодення.

Після спілкування з багатьма знайомими, з якими пройшли молоді роки при розмові про політичне сьогодення України вони посилаються на систему в якій вони працюють, постійно знаходяться в політичній еліті партії, яка перебуває при владі. Скоро будуть вибори до місцевих рад. І тут у них  виникло питання: До кого приєднуватись? ..

Вони зараз всі перебувають у блоці Петра Порошенка і в них з’явилися сумніви відносно цього блоку. Запитали у мене про те, яке я прийняв рішення — на що я пояснив до якої політичної сили належу, як співпрацюю, які питання вирішуємо. А найголовніше їх питання — який «інтерес» з цього я маю. Але  вони не зрозуміли, що фінансового інтересу я зовсім не маю, а працюю для того, щоб держава Україна повернулась на своє законне місце в світовій спільноті. Якщо буде лад у країні – на прикладі розвинених європейських держав — то і буде розвиток українського суспільства. І мабуть, саме головне в житті людини, не те як він жив і що робив, а те що він залишив майбутньому поколінню. І тоді  в мене виникає питання до моїх давніх друзів – так як вони всім відомі, постійно знаходяться на виду, то попрохав їх дати пояснення – як вони будуть в Громаді прославляти свою політичну силу і свого лідера. Де Громада і де її Лідер?

Були в Батьківщині – Ю.Тимошенко потрапила за грати. Розповідали з захватом, що яка міцна збудована система в Партії Регіонів, як успішно вирішуються питання на всіх рівнях влади, і яке чекає цю партію велике майбутнє з президентом. Результати нам всім відомі…

І тепер виникає питання, а яке майбутнє чекає Блок П.Порошенко?

Гадати не буду, я тільки спостерігаю за рейтингом цієї політичної  структури, заклопотаність моїх знайомих, яких не цікавить держава, а цікавить лише  їх майбутнє в структурі влади в державі.

І абсолютно  не хвилює доля лідера їх політичної сили . Саме головне вчасно взяти орієнтир на політичну силу, яка прийде до влади. Мабуть дійсно народ повинен пройти сорок років через усі негаразди, разом з лідером нації, щоб нація самовизначилась.

Можливо нам не потрібно далеко заглиблюватись в історію. Досить багато прикладів розвитку суспільства і в наш час. Не потрібно  винаходити велосипед. Можна взяти за приклад розвиток держав за економічним напрямком, наприклад Японія – острівна держава, яка не має   природніх ресурсів, але ми бачимо чого вони досягли і яка гармонія в  суспільстві. Докладно це все описав покійний ленінградський журналіст Цветов.

Бери, читай та внідряй приклади, як це було  в державі Сінгапур, Норвегія, і після воєнній Німеччині та багато інших.

При цьому в жодній із цих держав  такої корупції, як в Україні  не має, діють суди, прокуратура, поліція відповідно до діючих законів в державі і якщо порушив – відповідай.

В них повністю відсутній – політичний бізнес. Який так махрово процвітає на теренах нашої держави, а з цим час покінчити раз і назавжди. І тоді дійсно людина буде відповідати за свої вчинки, в державі не повинно бути недоторканих. Недоторканні в Індії сама низька  ланка в суспільстві.  Тому і зрозуміло, де Індія з таким великим населенням, і де Україна – де українці з кожним роком все меншає. І яке майбутнє нації, яка є дуже миролюбивою, трудолюбивою,  дуже розвинута у всіх галузях науки, мистецтва, має великі спортивні досягнення, має витримку на виживання, гідно переносить всі негаразди життя. Тільки досить її обманювати, паплюжити, нехтувати.

– На даний час розвиток суспільства, його самооцінка, значимість в розвитку держави набагато випереджує владу в державі. Суспільство визначилось що їм потрібно робити в ці темні часи. Вирішить, що йому робити, як надолужувати відставання в технології виробництва. Відбудує сільське господарство, промисловість, науку.

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» — Олександр Зеркаль.

Добавить комментарий