Відбувся черговий виїзд громадської комісії з перевірки якості ремонту доріг в Дніпропетровській області. На цей раз комісія виїхала на автомобільну дорогу М04 Криворізька траса.

IMG_8325

По напрямку м. Дніпро виконуються ремонтні роботи субпідрядником Жиро Мартиросяном. Нагадаємо, що 3 липня 2018 р. за участю керівництва ДП «Дніпропетровський облавтодор», представників Служби автодоріг у Дніпропетровській області відбувся розгляд скарги Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» на якість ремонтних робіт виконаних субпідрядником Мартиросяном.

Маємо констатувати, що робота громадської комісії приносить свої результати, після розгляду скарги та винесення рішення по субпідряднику Мартиросяну, а саме після завершення визначеного об’єму робіт можливе припинення співпраці Дніпропетровського облавтодору з вказаним субпідрядником, останній переглянув свої підходи до роботи та почав виконувати ремонтні роботи відповідно до державних будівельних норм, в чому можна пересвідчитись на фото.

Безымянный

Безымянныррй

Жиро Мартиросян в спілкуванні з головою ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктором Романенко визнав, що був здивований такою принциповою позицією громадськості у питаннях якості ремонту доріг і в подальшому зобов’язується дотримуватись усіх норм і правил.

IMG_8324

Зі свого боку, громадська комісія з перевірки якості ремонту доріг у Дніпропетровській області продовжує свою роботу та регулярні виїзди на автодороги де зараз проходять ремонтні роботи.

А якщо ви знаєте інформацію, щодо порушень у сфері ремонту доріг в області – просимо повідомляти громадську комісію на офіційній сторінці Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» у мережі Facebook — https://www.facebook.com/msdniprocom/

Далі буде.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»