Річний звіт 2016

Громадська організація

«Майдан Січеслав – Дніпро»

msdnipro_logo

звітній період: січень 2016 р. – грудень 2016 р.

 

Місія та завдання організації: Головною місією організації є розбудова демократичної, правової держави.

Завданнями організації є:

Громадський контроль за діяльністю всіх гілок влади,

Формування соціальних запитів громадян та донесення їх до владних структур,

Формування соціально відповідального суспільства,

Здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів громадян України.

Послуги, які надає організація:

Представляє і захищає свої законні інтереси та законні інтереси своїх членів у державних та громадських органах, у тому числі і в судах.

На громадських засадах надає юридичну, економічно – аналітичну, організаційну допомогу членам організації, громадянам та іноземним особам.

Створює інформаційну базу організації, здійснює інформаційне забезпечення членів організації.

Проводить збір, аналіз і систематизацію пропозицій членів організації, пропонує шляхи і форми їх реалізації та доводить до відома зацікавлених членів організації, вносить до відповідних органів пропозиції щодо розвитку і діяльності окремих громад міста та області.

Сприяє удосконаленню громадської діяльності членів організації.

Розвиває і підтримує відносини з аналогічними об’єднаннями громадян міста, держави, організовує зустрічі, конференції членів організації.

Через засоби масової інформації здійснює пропаганду та популяризацію досягнень в діяльності членів організації.

Організаційна структура:

 1. Вищий керівний орган – загальні збори членів організації.
 2. Керівний орган – Голова, правління.
 3. Наглядовий орган – наглядова рада.

Основні сектори де працює організація:

 1. Правова допомога
 2. Екологічна безпека
 3. Впорядкування містобудівної документації
 4. Житлово-Комунальне Господарство
 5. Формування громадянського суспільства
 6. Формування відкритого діалогу з органами влади
 7. Боротьба з проявами корупції в державних структурах та органах місцевого самоврядування
 8. Участь у діяльності консультативно-дорадчих органів при виконавчих органах влади та силових структур.
 9. Виявлення та запобігання проявів сепаратизму на території Дніпропетровської області

Результати діяльності та основні проекти виконані за даний період:

За звітній період організація провела 24 масові заходи (є підтвердження у вигляді повідомлень місцевої влади), в яких організація була організатором та більше 70 заходів в яких члени організації брали участь як учасники або запрошені (у тому числі сесії місцевих рад, круглі столи, наради, відкриття виставок).

До органів державної влади та органів місцевого самоврядування було направлено 172 запити та пропозиції, звернення, повідомлення.

Проведення більше 19 прес – конференцій з соціально значущих питань.

Члени Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» спільно з представниками прокуратури та Національної поліції провели перевірки незаконних гральних закладів у містах Дніпро, Павлоград, Кам’янське, Синельникове, результатом перевірки стали ряд закритих даних закладів із конфіскацією грального обладнання.

Завдяки взаємодії Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» з правоохоронними органами та представниками активної громади було виявлено та затримано правопорушника, який здійснював написи сепаратистського змісту на зупинках громадського транспорту.

Завдяки зверненням Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» до Дніпропетровської обласної адміністрації с. Башмачка, Солонянського району Дніпропетровської області було включено до титульного списку на ремонт обладнання централізованого постачання питної води мешканцям с. Башмачка.

Завдяки проведеному громадському контролю за використанням бюджетних коштів на ремонт доріг Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області було виявлено корупційну складову у діях керівництва САДу, що спричинило відміну результатів тендерної закупівлі на суму понад 400 млн. грн.

Завдяки ініціативі Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» було ініційовано відновлення роботи тролейбусного маршруту №13 Парус-Сокол та розпочато його будівництво за рахунок місцевого бюджету.

Завдяки проведеному громадському контролю на відповідність способу життя вказаним у декларації про доходи, майно і витрати фінансового характеру було встановлено, що перший заступник Начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Животченко В. О. вказав недостовірні відомості, у зв’язку з чим ДФС його зобов’язала подати достовірну декларацію.

Завдяки проведеному громадському контролю на відповідність способу життя вказаним у декларації про доходи, майно і витрати фінансового характеру було встановлено, що заступник Начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Лебединський І. Л. вказав недостовірні відомості, у зв’язку з чим ДФС його зобов’язала подати достовірну декларацію.

За зверненнями мешканців м. Дніпро до Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» у складі комісії дніпровської міської ради були проведені перевірки на законність розташування АГЗП у житлових кварталах міста. Всього було перевірено 124 АГЗП, серед яких 75 АГЗП були вручені приписи про демонтаж небезпечних об’єктів у зв’язку з відсутністю належної дозвільної документації.

Завдяки зверненням активістів Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» до Дніпровської міської ради було  виконано капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Амбулаторна у місті Дніпрі.

Завдяки роботі Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» було ініційовано виділення коштів у розмірі 500 тис.грн на повну заміну електричної розводки в приміщеннях ДНЗ №237.

Завдяки зверненням активістів Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» до Дніпровської міської ради було закладено до бюджету м. Дніпро на 2017 рік кошти у розмірі 800 тис. грн. на відновлення роботи басейну у КЗ «Спеціалізована школа №134 гуманістичного виховання та навчання»ДМР.

Завдяки діям активістів Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» було зірвано 5 заходів сепаратистського спрямування та направлені відповідні звернення до Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області.

Активістами Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» було надано понад 60 консультацій та роз’яснень стосовно встановлення по квартирних лічильників побутового газу за рахунок постачальника газу.

За ініціативи голови правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Романенко В. М. 39 членів Громадської організації були нагороджені Почесною Грамотою Голови дніпропетровської обласної ради, Подяками Дніпровського Міського голови та Вітальними листами Голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Проведенно дослідження та подані до органів місцевої влади експертні висновки з питань упорядкування життєдіяльності міста у сферах: автомобільних парковок, будівництво та ремонт доріг, житлово – комунальне господарство, транспорт, цвинтарі, боротьба з проявами сепаратизму.

Участь членів організації у громадських радах та комісіях:

 1. Романенко Віктор – член Робочої групи по Дніпропетровській області Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України, член спеціальної комісії з питаннь перевірки якості ремонту доріг  при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, член координаційної ради облдержадміністрації
  з питань розвитку підприємництва та торгівлі, член Громадської ради при Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області, член експертної ради при Прокуратурі Дніпропетровської області, член комісії з питань перевірки АГЗП розташованих на території м. Дніпра.
 2. Коміссар Вероніка – член громадської ради при Головному Управлінні Служби Безпеки України у Дніпропетровській Області, Секретар Робочої групи по Дніпропетровській області Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України, член ради координаторів з питань створення Координаційної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.
 3. Луценко Роман – член громадської ради при Дніпропетровській Обласній Державній Адміністрації (секретар комісії з питань ЖКГ та благоустрою),член комісії з питань перевірки підготовки ЖКГ до опалювального сезону при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.
 4. Полешко Лідія – член робочої групи Дніпровської міської ради з питань незаконної забудови берега річки Дніпро у місті Дніпропетровську.
 5. Іваницька Олена — член робочої групи Дніпровської міської ради з питань незаконної забудови берега річки Дніпро у місті Дніпропетровську.
 6. Мельніков Анатолій – член комісії по атестації поліцейських при ГУ НП у Дніпропетровській області.
 7. Коваль Петро – член спеціальної комісії з питаннь перевірки якості ремонту доріг при Дніпропетровській обласній державній адміністрації

Інформація про нагороди подяки отримані у звітній період:

 1. Подяка голові правління Романенко В.М. від міського голови за плідну громадську діяльність, активну життєву позицію, патріотизм, вагомий особистий внесок у утвердження демократичних цінностей із нагоди Дня Гідності і Свободи.
 2. Подяка члену правління Коміссар В. від міського голови за плідну громадську діяльність, активну життєву позицію, патріотизм, вагомий особистий внесок у утвердження демократичних цінностей із нагоди Дня Гідності і Свободи.
 3. Грамота члену правління Коміссар В. від Дніпровської міської ради за мужність, активну участь у відстоюванні прав людини і європеського майбутнього України, відданість ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей та з нагоди Дня Гідності і Свободи.
 4. Медаль Голові правління Романенко В.М. від народного депутата України Денисенка А.С. з нагоди Дня Гідності і Свободи.
 5. Медаль Голові правління Романенко В.М. від Дніпропетровської обласної ради за особисті заслуги та значний внесок у розбудову Дніпропетровської області з нагоди Дня незалежності України.

Інформація про партнерів:

 1. Громадська організація «Нове бачення»Керівник: Зима Олена
 2. Громадський Комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Керівник: Кашик Дмитро.
 3. Громадська організація «Сила Майбутнього» Керівник: Гладкова Тетяна.
 4. Громадська організація «Екодніпро Стандарт» Керівник: Каракуця Віктор;
 5. Громадська організація «Суспільство проти свавілля», Керівник: Сичевський Едуард;
 6. Ініціативна група «Зелений світ Січеслава», Керівник: Ключко Едуард;
 7. Громадська організація «Характерник» м. Павлоград, Керівник: Марченко Юрій.

Інформація про волонтерів: Всі члени організації працюють на волонтерських засадах.

Фінансова частина: Організація не веде фінансову діяльність, та існує за рахунок власних можливостей.