П’ятого грудня в Головному управлінні НП в Дніпропетровської області відбулося перше засідання робочої групи по Дніпропетровській області новоствореної Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України. В засіданні взяв участь начальник Головного управління НП в Дніпропетровській області генерал поліції третього рангу Ігор Репешко.

PM763image001

На зустрічі були присутні представники підрозділів Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Сервісного центру МВС України.

PM748image003

В ході засідання було обрано Голову робочої групи та секретаря. Ними, відповідно, стали Юрій Прокоф’ев та член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.

Окрім цього члени робочої групи прийняли рішення створити три підгрупи за напрямками роботи, а саме: взаємодія громадськості та правоохоронних органів, дану підгрупу очолив громадський діяч Ігор Лючков; протидія корупції на чолі з Віктором Романенко, законотворчі ініціативи та аналітика з керівником Юрієм Немикіним.

PM329image004

За словами начальника ГУНП в Дніпропетровській області Ігоря Репешко найголовніше, аби така співпраця допомогла налагодити конструктивну співпрацю між підрозділами системи МВС та громадськістю.

PM664image005

Новообраний Голова повідомив, що наступне засідання робочої групи відбудеться 21 грудня де і будуть розглядатися вже перші пропозиції та доробки до такої співпраці.

Джерелоnpu.gov.ua

Добавить комментарий