Наша країна має безліч особливих місць, які будуть цікаві закоханим і не тільки. Показати красу рідної країни своїй половинці  — один і приводів мандрувати містами України. Дуже скоро День Святого Валентина, як один із варіантів незабутнього подарунка може стати подорож до одного або одразу декількох із романтичних міст. Ми пропонуємо вам ознайомитись із переліком місць, де можна зробити дуже багато незабутніх фото на пам’ять та гарно провести час 14 лютого.

Фонтан Рошен, м. Вінниця

Вінницький фонтан Рошен – представляє собою потужні струмені води, які підіймаються вверх під музичним супроводом та із світловими та лазерними ефектами, весь цей процес проектується на великий екран. Ця споруда за своїми параметрами є найбільшим фонтаном у Європі, а також, на думку різних експертів, входить до 10 кращих та видовищних фонтанів світу.

Острів закоханих, м.Тернопіль

Романтичний острів знаходиться у центрі Тернопільського озера, великого водного об’єкту, що є ровесником Тернополя. Острів був створений в процесі відновлення ставу після Другої Світової. На острів можна дістатись двома шляхами – містом, або використовуючи спеціальний транспорт. В зимовий час став звичайно замерзає та можна йти пішки по льоду.

Пам’ятник Закоханим, м. Харків

Фігури хлопця та дівчини, яких об’єднав поцілунок – це Пам’ятник Закоханим у Харкові. Цю споруду встановили за ініціативи місцевих студентів. Саме серед студентства міста було оголошено конкурс на кращу споруду. Не так давно, на площі Архітекторів саму споруду від реставрували та побудували фонтан.

Італійський дворик, м. Львів

Італійський дворик – є унікальною пам’яткою архітектури епохи Відродження, а також це одна із найкрасивіших та найромантичніших місць центра Львова. Це місце дуже нагадує класичні дворики Риму та Флоренції. Не секрет, що вже у XVII столітті тут ставили п’єси Шекспіра.

Закохані зебри, м. Київ

Яскраві, з насиченими кольорами скульптури – окраса Пейзажної алеї в столиці країни. Найбільшу кількість закоханих людей приваблює пара двох цікавих закоханих зебр. Ця скульптура доводить те, що кохати можуть не тільки люди.

Пам’ятник Нареченій, м. Миколаїв

Миколаїв вважають містом наречених. В цьому місті біля Центрального РАГСу розміщений пам’ятник Нареченій, що чекаю свою любов. Містяни розповідають, що ті, хто потре фату дівчини, знайдуть своє кохання,а вже закохані будуть разом назавжди.

Незабутніх Вам подорожей країною та сил і натхнення у Ваших справах.

Прес-служба «ГО Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий