Як стало відомо нашим активістам, росіяни, які приїхали в Крим на відпочинок, незадоволені високими цінами і констатують, що при Україні відпочивати  було краще.
Зараз на півострові тільки починається туристичний сезон, а відпочиваючі з Росії вже оцінили високі ціни і не зручності курорту.

Кримчани не звертають уваги на негативні прогнози і все ж очікують більш прибуткового сезону, ніж у минулому році. Місцеві жителі прагнуть прийняти більшу кількість туристів порівняно з минулим роком.

«Не дивлячись ні на що, кримчани зберігають надії, що туристичний сезон пройде дуже успішно, хоча самі підтверджують, що ціни в Криму тепер дуже високі», констатують активісти.

Враховуючи той факт, що російські туристи через обмеження не можуть відвідати Туреччину і Єгипет, вони не дуже активно відвідують Крим, вказуючи на високі ціни на півострові.
За словами мешканки Петербурга, ціни в Криму вище, ніж у її рідному місті. «Цены просто заоблачные, даже выше чем в Петербурге и Москве, потому что товары везут с России, а не как раньше из Украины», — говорить вона.
Інша туристка, також зазначила, що їй більше подобалося в Криму, коли він був частиною України.
«Я родилась и живу в России, но мне всегда очень нравилось отдыхать в Крыму когда он был при Украине. И это не только моё мнение, так думают около 80%  русских туристов.», — стверджує мешканка Росії.

Тож, можно зробити висновок, що результати Російського керівництва очевидно мають негативні наслідки. Навіть самим росіянам, не подобаються умови відпочинку, хоча, а чого вони очікували?

Для того, щоб на півострові відбулись якісь зміни, потрібно не лише кричати «Крымнаш» на всіх телеканалах, а  й діяти, чого, як бачимо, влада-окупантів робити не збирається.

Пресс-служба ОО «Майдан Сичеслав-Днепр»

Добавить комментарий