f_1623277061435500483

«Прекрасная страна отличный люд .

Казалось бы .

Есть право и закон .

Но если вдруг ты просто человек

Как будет меч Фемиды занесён ?

Помпезные бумажные слова, о том ,

Что человек у нас с гарантией .

Но право, право, право — бла, бла, бла…

Но что действительно кроется под мантией ?

Имеют право все у нас на труд-

А может…, нас бессовестно имеют!

Бесплатно лечат?! Но по большей части врут!

Там лишь цинизм-без денег нас калечат!

Нас искренне пытаются учить,

Те педагоги , что бесспорно пострадали ,

Им просто нужно , хоть за что-то жить ,

Их по закону честно обокрали

И бесконечных льгот – тупая череда

Когда от жизни мы калеки

Я слишком пессимист , быть может да.

А ну-ка подымите себе веки !

Везде у нас присутствуют права

В которых только дыры и овраги

Косноязычу , путаю слова,

Но я живу совсем не по бумаге

Не верю государству – я привык !

Кто с ним связался –тот имеет бледный вид.

………

Законы принимают всей страной ,

Законам новым бесконечно рады

Пробил кредит у Запада –Герой !

И извращенцам раздают награды

И сотни тысяч брошенных людей ,

которых чёрным налом не отмыли

Работают на наших новых вождей

Что по «закону нашу Родину скупили»

Бесчисленная рать силовиков ,теперь

Уже за купленный диплом

По праву закрывают кто-кого

И вешают по кодексу на …

Все делят бесконечно зла пирог

Ведь множить разучились –лишь делить

Я просто человек , но мой сарказм ,

Порой и мне мешает честно жить!

Все пляшут в шоу , женятся, живут,

Друг другу дарят ценные бумаги ,

Нас лечат экстрасенсы — рейтинги растут,

Намедни всегда ………………….

Советуют как лучше поступить

Куда вступить ,без ….уехать,

Простите – не хочу я им губить –

В законе на эффектность можно съехать !»

Николай Поляков .

    Я навів приклад — вірш одного із моїх знайомих , який має вищу освіту –закінчив Київську консерваторію – має свій погляд на життя . При цьому не всім подобається те , що він промовляє. Людина освічена , має талант , має бажання працювати , а при зустрічі з чиновниками , які в більшості вершать  в нашій державі справи , йому дають зрозуміти , що в цій державі він нікому не потрібний , як і сотні тисяч громадян.

Війна , яку нам нав’язав наш сусід , економічний стан держави , нові комунальні тарифи , якими так пишається наш прем’єр-міністр Арсеній Яценюк , колосальна корупція в державі…І все це робиться під яскравими гаслами – про добробут, реформи в країні . І з  кожним витком реформ народ стає гірше  жити.

З кожним новим президентом , народ  України стає біднішим .

Кравчук забрав заощадження,  які залишилися з часів СРСР .

Кучма – батько корупції в Україні –розікрав державні підприємства і держава , яка відігравала головну  роль в структурі Союзу , а наші ново виявлені політики говорили , що досить годувати СРСР , то при президенті Кучмі Л.Д . ми вже і себе не в змозі прогодувати .

Вершиною лицемірства став Віктор Ющенко –спаситель нації , який своїми діями вирішив позбавити віру народу в своє майбутнє і ново виявлений місія пішов в небуття , та смітник історії .

І ще один Віктор — негідник , який вирішив на собі разом з кумом –прокурором примірити на собі в образах осіб стародавнього Риму і жити в розкоші та помпезності , як сенатори та імператори стародавньої держави , яка сама себе й погубила і зійшла з історичної сцени.Тільки тут ще з’явилась кров людська , яку пролив народ України виборюючи свої права . І всі ми бачили , як Пшонка тікав з держави в аеропорту м. Донецка тремтячи за своє життя . І багатство йому не потрібно було .Залишив багато награбованого  і  «смотрящий за страусами».

     Пішли на смітник історії ці персонажі , покривши себе ганьбою. І їм звідтіля ніколи не вибратися . Чи ці події щось дали зрозуміти П.Порошенку ?

 Потрібно , як і було обіцяно зруйнувати систему , а не очолювати . Метастази тяжкої невиліковної хвороби зачепили всі гілки влади . А для очищення потрібно видалити ракові пухлини , очистити організм .

    І що ми бачимо на цей час , після того , як загинула Небесна сотня , та полягли тисячі бійців на сході України , як народ України піднявся на захист держави , ніде в світі ніколи не було такого волонтерського руху на підтримку бійців що захищають державу , можливо що діють ….., не консолідувались в великі об’єднання , …це потрібний час . І те, як Народ рішуче налаштований боротись з знахабнілими суддями , які п’яні їздять за кермом автомобіля , погрожують зброєю правоохоронцям , виносять ганебні незаконні рішення , пиячать під час робочого дня , покривають хабарників і розкрадачів державного …, покривають злочинців .

Чого тільки коштують дії Голови Апеляційного суду м. Києва Л. Чернушенко. Прокуратура , яка чомусь до цього часу не знайшла злочинців , які розстріляли Небесну сотню , не виявила жодної корумпованої злочинної схеми розкрадання державних коштів.

Не було жодного суда про повернення  до держави вивезених активів за кордон , не притягла жодного відомого корупціонера , не покарані високопосадовці часів Януковича . Зате дуже активно долучилась в порушенні кримінальних справ відповідно до добровольчих батальйонів ,особливо стосується тих , хто стоїть на заваді контрабанді  , яка надходить до так названих ДНР та ЛНР . Тут вони мастаки виступати з голосними заявами – тільки ……….Досить використовувати міліцію в неблагородних цілях , як це було за часів –«смотрящего за страусами» .Як можна дійти до такого кощунства , коли 26 січня 2014 р. біля ОДА в м. Дніпропетровську міліцію з чийогось чиновничого наказу використали , як живий щит між мітингуючи ми і так званими «тітушками». Ми знаємо , хто це давав наказ , а наші правоохоронні органи чомусь і досі не можуть нікого знайти . Досить дивно на перший погляд . Але нічого дивного тут немає.

Читайте також: Прокуратура не виконує свої обов’язки — думка правозахисника.

Система вибудовувалась за часів президентів , які зайняли достойне місце на смітнику історії . І їх ніхто , ні за які кошти не поверне в чинний історичний ряд , особами якими міг гордитись народ України .  Самий великий гріх по Біблії , це зрада . І вони вибрали оточення для себе на тім світі в особах Люцифера , Іуди , та інших негативних персонажів з історії людства . Якщо я розпочав цей опис з твору простого громадянина , щоб дати відповідь , що значить конституція в нашому суспільстві.  А головне ми повинні зрозуміти, що не закони винні , а винні ті , хто торгує своєю совістю , живе сьогоденням і не думає за майбутні наслідки , хочу і закінчити творчим доробком відомих людей , які залишили після себе в історії суспільства значний внесок .

Приведу частину твору Едуарда Асадова  «Совість».

 Никто тебя не понимает,

И всех уверишь, убедишь.

А совесть глаз не опускает,

Она упрямо ….

И шепчет : «Подлое творишь

Стоит она перед тобою

И в час , когда, войдя во вкус.

Ты вдруг задумаешь порою

Урвать не самый честный кус.

Вперёд! Бери и не робей !

Ведь нет свидетельского взгляда

А совесть сердится –Не надо –

А совесть требует –Не смей !

…………..

Ведь человек с погибшей совестью

Уже никто .Не человек !

 

Задумайтесь політики і можновладці над тим , що ви творите і чим це закінчується.

Закони повинні виконувати всі .І не закони винні , а ті хто ними маніпулює . І досить їх краяти ! Можна доповнити з народної мудрості , що заважає поганому танцюристу !

 

Приведу останній куплет присмертного листа Байрона своєму сину :

«Останься прост , беседуя с царями

Останься честе , говоря с толпою

Будь прям с врагами и друзями

Пусть все в свой час считаются с тобой

Наполни смислом   каждое мгновенье

Часов и дней неумолимый бег

Тогда весь мир ты примешь , как виденье

Тогда ,мой сын , ты будеш ЧЕЛОВЕК !»

 

Гарні слова , які актуальні і в наш час .

 Воля народу України до кращого майбутнього не зворотна.Сам народ вирішує це , а не політики , які постійно його обманювали .Він за це розплатився життями кращих синів !

 Член правління ГО»МайданСічеслав-Дніпро», правозахисник  Олександр Зеркаль.

 

 

Добавить комментарий