Замість вирішування нагальних державних питань, депутати перетворили сесію міськради в балаган – місце для зведення рахунків з колишніми соратниками.

c8b7212affa32c9c688ac4a24e070de17e331ac9688ca7aaa3a8af5e2fbf4a28

Минула сесія міської ради Дніпропетровська увійде в історію, перш за все, не завдяки тому, що ще одну людину позбавили звання почесного громадянина. Збір депутатів в черговий раз нагадував сходку для «розбору польотів» і зведення рахунків з колишніми однопартійцями.

До речі, якщо мені,все ж таки,  і вдалося взяти участь в роботі сесії, деяким активістам навіть пропуск з номером крісла вручили, але  багатьом людям, які також мають на це право, елементарно відмовили. Розповідали навіть, що на вході запитували, мовляв, якщо ти за Філатова, то заходь.

А мотив відмови – немає місць. Як в театрі, тільки без буфету з кордебалетом. Хоча місця для ще 20-30 громадських активістів або звичайних громадян з дніпропетровською пропискою в залі були.

Але повернемося до наших бара… е-е-е … депутатів. Ось виходить на сцену… вибачте, — на трибуну «битовий» любитель дорогих ресторанів Вишневецький  Рефреном звучить коментар мера: «Зараз почне чудити». Таке враження, що Борис Філатов заздалегідь знав про полум’яну промову депутата. І той почав-таки чудити.
Читайте також:  В день Иуды не грех и тушку забить.
В рамках акції щодо позбавлення звання почесного громадянина Олександра Вілкула Вишневецький розповів як його колишній шеф радів тому, щоб городянам під час «правління» Філатова було якнайбільше гірше, щоб потім на предвиборчій кампанії Вілкулу було краще. Потім депутат сказав, що кіношний бандит Саша Бєлий з телесеріалу «Бригада» — «дрібниця пузата» і ні в яке порівняння не йде з Вілкулом-молодшим. Після чого назвав прихильників Вілкула ідіотами і попросив винести їх. Так, немов сміття – колишніх колег і друзів.

Ну що тут скажеш? Смішно. Смішно, тому що Руслан сам собі підписав вирок. А де ж ти сам був під час передвиборчої кампанії, дорогенький? Адже не прийшов до Філатова з ще не пошкодженою битами повинною головою. Але ж саме під прапорами Вілкула (і напевно з допомогою його грошиків!) прийшов до влади, щоб потім видати його, та ще й взяти участь в позбавлення звання почесного громадянина. Добрий гусак! Так тримати!

Тим часом сесія 23 березня плавно перетворювалася навіть не в театр, а в цирк. Далеко не комічний персонаж Михайло Лисенко не забув відпустити пару дотепних жартів в бік громадянки Збарської, яка мала намір від імені комісії з питань депутатської етики прокрутити «документалку» з не самим, треба думати, культурним виступом Бориса Філатова.

Здається мені, Михайло теж, як кажуть, зловив настрій. Ну або якусь смішну таблетку ковтнув. А що такого? Мер сміється, а і іншим не можна? Щодо проблем ЖКГ – так це питання друге. Воно йому треба, коли така сльота і бруд на дворі? Дбайливий господар собаку не випустить, не те що трактор з екскаватором.

Читайте також: Почему уничтожают секту свидетелей курса доллара
Ви хочете знати про доленосні рішення сесії? Наївні! Не здивуюся, якщо і проектів цих самих рішень не існувало. Або вони були настільки сирими, що весняна погода за вікном, в порівнянні з ними, просто меркне.

Цікавий і інший нюанс. Бог з ним, з Вілкулом. Він, як і Кучма, як і Лазаренко, навіть народився не в Дніпропетровську. Але Леонід Данилович і Павло Іванович досі залишаються почесними громадянами, і це чомусь досі нікого не бентежить. Ось, панове депутати, в чому проблема, так? А якщо так піде й далі, то ще пару сесій міськради цілком можна присвятити роботі над цими прикрими помилками. Адже у нас більше проблем немає. Чи не так, Борисе Альбертовичу?

Втім, можна і по-іншому. Наприклад, підняти питання про присвоєння звання почесного громадянина, скажімо, Загіду Краснову. Він теж не дніпровський і для міста щось робив (чи поробив?). Або, наприклад, того ж Руслана Вишневецького зробити почесним – за щось його ж обрали депутатом.

І нехай за цих «кадрів» не проголосують ніколи, але ж головне – рух. І – в порожнечу витрачені гроші платників податків. Так-так, наші з вами гроші, шановні земляки. От і порахуємо разом, поки бюджет не прийняли.

 

DSC_0198

 

 P.S.: Ничего личного, только город !

Виктор Романенко

 

 

Добавить комментарий