soloneТільки-но активісти майданівці дізналися про махінації місцевих шахраїв, міліція почала збирати на громадських діячів компромат.

Будь-який нечистий на руку чиновник вам скаже: найкращим способом відмивання бюджетних грошей був і залишається капітальний ремонт. Не вигадали ще нічого іншого. А якщо мова йде про реставрацію автомобільних доріг – навіть підчас так званого ямкового ремонту – то тут вже буквально золоте дно маячить.

Причому коли працюють якнайдалі від Дніпропетровська, проконтролювати даний процес геть складно. Саме тому в облдержадміністрації створили спеціальну комісію, до якої увійшли громадські працівники, у тому числі голова ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко.

Правда, за два тижні існування нового органу контролю пропозиції від влади так і не надходили. Тим часом тривожні сигнали від обурених мешканців області продовжували надходити. Не залишалися байдужими і представники Дніпропетровського Майдану з селища Солоне.

У цьому райцентрі, особливо на вулицях Кірова та Жовтневій, місцеві жителі навіч зіткнулися не тільки з поганими дорогами, а й з дурнями, які їх роблять, але непогано наживаються, а також з тими, хто, можливо, покриває всю цю брудну справу. У цьому 3 серпня переконався й сам Віктор Романенко, який з активом організації приїхав перевірити отриману від соратників інформацію.

— У першу чергу відзначу, що ремонтують дороги у нас без необхідної підготовки ґрунту, — нарікає представник ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро» в селищі Солоне Микола Лобаченко. — Роботи проводять при повному потуранні з боку керівників райавтодору. Ось і маємо: за пару місяців або після доброго дощу латки просто зникають. Втім, буває, і через пару днів після такого собі укладання асфальту його можна ногами збити. Годі вже казати про вантажний транспорт.

За словами Віктора Романенка, який проінспектував районний центр, на папері дороги дійсно покриті асфальтом, насправді ж – під колесами авто виявляється звичайний шлак.

Здавалося б, міліція Солоного повинна знати про цю проблему як ніхто іншій. Адже не тільки пішки вони патрулюють селище. Однак замість адекватної реакції місцеві правоохоронці почали шукати… шляхи тиску на Миколу Лобаченко!

На активіста спробували збирати компромат і навіть повідомили про наявність якогось впровадження. Мовляв, одне наше бажання – і кримінальну справу заведемо, і бізнес відберемо.

Ну, бізнес в Лобаченка маленький, до того ж – свій і законний. Але ж в наш час може статися будь що. Тому Майданівці вкрай швидко відреагували на такі події. І хоча один з керівників Солонянського РВ відразу вельми неінтелігентно себе повів, дізнавшись, що відповідна заява вже лежить на столі начальника обласної міліції, він помітно подобрішав. А вже коли йому сказали про контроль громадськості щодо ремонту доріг, діалог наразі став більш конструктивним.

IMG_7447

Але що ж у нас з райаватодором? Так, він, як кажуть, халтурить. На дорогах загального користування. Втім біля кафе «Ковчег», власником якого є дружина глави райавтодору, з асфальтовим покриттям все гаразд – воно там просто ідеальне. До речі, за словами місцевих жителів, світильники, встановлені біля питного закладу, площу якого зараз розширюють, якимось дивним чином перекочували туди з райавтодору. Мабуть на якомусь дивному ковчегу припливли.

Заздрять люди, напевно, ось, і наговорюють на добрих і чесних людей, так? Звичайно! Буває інакше?..

Дивно, але коли ми підготували цей матеріал та зібралися розташувати його на нашому сайті, в ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро» зателефонували з облдержадміністрації і запросили найближчими днями до участі у перевірці ремонту доріг в одному з районів Дніпропетровщини.

— Ми так чи інакше розворушимо це «капітальне» болото, у якому опинилась вся область, — говорить Віктор Романенко. – Навіть якщо нас не будуть запрошувати для практичної роботи в комісії з контролю за капітальним ремонтом доріг, ми завжди знайдемо пару сотень гривень, щоб приїхати до будь-якого району і перевірити якість виконаної роботи або дізнаємося чому їх не виконують і хто в цьому винен. Щоб не допустити подібного надалі, громадськість завжди буде контролювати ситуацію там, де нувориші обманюють людей і крадуть народні гроші.

 

golova

Відбулась зустріч з ШВЕЦЬОМ Петром Івановичем головою Солонянської райдержадміністрації Дніпропетровської області.

 

Прес- служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий