12070501Патріотичне ставлення для рідної України дає зрозуміти кому потрібна Україна міцною, незалежною, демократичною державою. Вона потрібна простому народу, і за неї він розплачується життям кращих своїх синів. А ті, хто багато говорить про вірність народу, дають клятву служити йому (судді, прокурори, депутати) – ідуть  на посади за мандатом «недоторканості».

Про це говорять події останнього часу.  Всі ми знаємо з засобів масової інформації про голову апеляційного суду м. Києва, працівників генеральної прокуратури, простим громадянам вже просто  набридло слухати чергові обіцянки можновладців.

В Україні відбулись  два основні «Майдани», якщо на перший вийшли підтримати «останню надію», то на другий вийшли боронити ідеали демократії, а не лідерів.

Лідери з’явились потім, які знову не виправдали сподівання народних мас, чергові обіцянки, прохання  затягнути пояси і буде покращення.

Можливо раніше і можна було їх затягнути, то на даний час – це вже «удавка».

Якщо б влада могла справитись з «пенсійними реформами» (тільки хочу нагадати, що говорив пан Яценюк, коли був в опозиції , що тільки прийде до влади, то зараз поверне  жінкам 55- річний вік виходу на пенсію, а що отримали),а якби дійсно повернули пенсійний  вік жінкам, розпочали справжню  боротьбу з корупцією, покарали  винних  у розстрілі «Небесної сотні», прибрали 20% ПДВ повернення олігархам за те, що розкрадають багатства нашої держави, тоді можливо і Крим жив спокійно, не було б і на Донбасі війни, яка нікому не потрібна.

Чи багато можновладців готові були частину свого багатства, яке було награбовано, віддати змученій державі на відновлення армії?

Чи багато депутати виїжджали на передову лінію?

 І чи потрібні були паради, коли у Іловайську гинули кращі сини нашої Батьківщини?

І чи понесли відповідальність ті, хто до цього довів, як своїми командами посилали літаки під видом мішеней, які терористи збивали?

Скільки вже було принесено безглуздих, нікому не потрібних жертв?

 

Влада та її силові структури з кожним роком деградірували і втрачали довіру людей. Якщо раніше вона спокійно справлялась з незадоволеними так званою пенсійною реформою Тігіпка, також «успішно» справилась із «мовним законом» та «податковим кодексом», а змін не було – виникла «Врадіївка».

І якщо це тільки сколихнуло народ, то зараз, як виявилося,  влада взагалі не хоче чути народ України. І просто так не чути нікого —  вже не вийде. Це вже недолугі діяння владних структур на всіх рівнях, які втрачають свою силу. «Силовики» зрозуміли, що їм не дозволять продовжувати безкарно збагачуватись.

Так звана «люстрація» тільки викликала бурхливе незадоволення суспільства.

В мене таке бачення, що убрали неугодних владі. За півтора року не люстріровали жодного суддю, прокурора, які були одіозними людьми тієї влади.

Не покараний жодний корупціонер державного масштабу. Це показує, яке правосуддя (сумна історія з колишнім ректором Мельником). І коли суддя відпускає чиновника-корупціонера керуючись тільки йому відомими законами, як у випадку із екс-заступником Дніпропетровського міського голови Лисим В.В. і не несе покарання за винесене незаконне рішення, вся світова спільнота розуміє, скільки б коштів Україні не давали, все одно їх розкрадуть.  Дай державі бюджет США – на рік не вистачило б.

 

І скільки ще будуть нас дурити? Народ вже  зрозумів, що потрібно брати все в свої руки. Хоча дуже і різношерсті ці люди, різних поглядів, різної освіти, багато протиріч в суспільстві. Але є одне Але! Всім зрозуміло і в цьому всі єдині, що так в подальшому жити не можливо. Народ сам піднявся на захист своєї держави, створив добровольчі батальйони, створює і підтримує армію.

Це все говорить про недолугість нашої влади, а це свідчить при спілкуванні з рядовим та молодшим командним складом збройних сил України, які дуже не задоволені станом справ на Донбасі, яким приходиться воювати з регулярними військами держави-агресора. Вони теж не мають бажання бути просто мішенями. По ним постійно ведуть вогонь з важкого озброєння. Все це знаходить своє відображення в суспільстві.

Всім зрозуміло, і це є незворотне – Держава Україна відбулася!

І ми переборемо всі негаразди.

Тільки одне бажання – Поменше крові.

А держава Україна – буде! Демократичною!

 

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Олександр Зеркаль

Добавить комментарий