Вересень став по-справжньому місяцем покращення життя громади, але не великої кількості містян, десь 50 – 100 осіб, тих хто отримав підвищення заробітної плати на 400-800 % та тих не багатьох хто від тепер має можливість припаркувати свою автівку прямо перед будівлею Дніпровської міської ради.

Як сказав, помічник одного із депутатів промерської більшості, парковка перед міськрадою робить життя мешканців набагато краще і обізвав це все «містом для містян», не можу знати як багато звичайних містян паркуються перед цією поважною будівлею, яка, до речі, належить територіальній громаді, але те, що люди поважного віку, які приходять до 108 кабінету міської ради за допомогою і вимушені проводити по дві-три години в черзі, добираються не на автівках то є факт і для них ця паркова лише додатковий доказ того, що наше рідне  місто стає містом для «обраних» містян.

Безымянный

Так от після спілкування наших активістів з жіночками, які чекають своєї черги, щоб потрапити до кабінету де сподіваються отримати хоч якусь допомогу та підтримку, нам стало цікаво скільки ж коштувало це свято для «обраних» і звідки гроші на бенкет.

Наводимо вам відповідь Департаменту благоустрою та інфраструктури ДніпроПЕТРОВСЬКої міської  ради, так ось вартість покращення склала 328,94 тис. гривень та виконувались роботи за рахунок місцевого бюджету:

1 004

Питання чи буде приносити прибуток ця паркова, чи було її будівництво закладено у бюджет ще в березні цього року  залишаються відкритими, але ми зі свого боку, хочемо нагадати владі, що місто це не лише будівля по пр.. Дмитра  Явоницького, 75, це внутрішньо квартальні дороги, це ті самі «лівньовки», відсутність освітлення та ще багато-багато іншого, на що, на жаль, у влади не вистачає коштів, бо як сказав той самий помічник « місто не має безлімітної золотої картки»

иииии

До речі, дорога по вул.. Амбулаторна чекає на увагу влади вже понад 10 років, останні три з яких мешканці вже благають її відремонтувати, бо вона стала небезпечною для школярів, які нею крокують до школи, для пацієнтів амбулаторії та тих, кому необхідні дістатись до поштового відділення, бо за іронією долі, саме на вулиці Амбулаторній знаходяться ці  три соціально-значущі об’єкти. І наче до бюджету вже внесли і райрада займається цим питанням, але все ніяк, то антимонопольний комітет не дозволяє робити, то ще щось, а от з вищезазначеною парковкою таких проблем не виникло. Влада, що  потрібно зробити населенню, щоб ви так сама оперативно покращили їх життя, як своє?

Читайте також: В Днепропетровске денег на чиновников, как и наркотиков, много не бывает.

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Вероніка Коміссар

Добавить комментарий