Цей тиждень був один з найприємніших, днів з моменту заснування нашої організації. Завдяки конкурсу з написання твору на тему «Чому я люблю Україну?» серед старшокласників спеціалізованої школи № 134, ми усі можемо бути впевненими – на Україну чекає велике і світле майбутнє!!!

 

Про те, с чого все починалось було викладено раніше на нашому сайті, а наразі хотілось би розповісти про найприємнішу частину акції – нагородження авторів найкращих робіт.

Насправді, ми, замислюючи цей конкурс, зовсім не сподівались на таку велику кількість дітей, що взяли участь у конкурсі та поділилися з нами своїми думками. Всі роботи  юних патріотів  ми з задоволенням оцінювали– працювалося приємно, але легким такий труд точно не назвеш. Читати думки дітей важко було в емоційному плані- на очі час від часу наверталися сльози гордості за наших діточок, що так щиро та відверто освідчувались в любові перед Україною. Сто п’ятдесят шість прекрасних патріотичних творів!!!

Дякуємо вам, маленькі наші майбутні захисники, президенти та депутати. Ви наша надія на успішну країну!

Що ж повернемось до нагородження найкращих робіт, що відбулось сьогодні, 4 грудня, на урочистій лінійці, присвяченій Дню Збройних Сил України, в актовій залі вищезгаданої школи.

 

Об 11-30 лінійка розпочалася вступним словом директора школи Кульбач Лариси Михайлівни, що привітала учнів та гостей з ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» у складі голови організації Віктора Романенка, членів правління- Вероніки Коміссар,  Романа Луценка, Ігоря Кабанюка, членів організації — Олени ХорішкоОлександра Бондаря, Анатолія Мельника, Петра Коваля і Дмитра Колєсніка, й зазначила, що День Збройних Сил України на сьогоднішній день в умовах зовнішньої агресії з боку північного сусіда є одним з найважливіших свят для нашої держави.

Після урочистого відкриття прозвучав гімн України, під час виконання якого, навіть усі першокласники тримали руку на серці та співали разом із залом. Це було дуже зворушливо!!!

Далі школа відзначила подяками учнів волонтерів, що допомагають нашим воїнам АТО.

Наша організація також приєдналась до привітань.

 

 

Після показового виступу дівчат та хлопців зі шкільного патріотичного гуртку «Кодацькі козаки», Олена Хорішко, Вероніка Коміссар та Віктор Романенко перейшли до нагородження переможців за найкращу роботу.

За кращих три роботи цінні призи отримали:

1 місце – Прядун Крістіна, 9-В клас;

2 місце – Біндюгін Богдан, 9-А клас,

3 місце – Старовицька Катерина, 10-А клас.

Інші учасники отримали заохочувальні подарунки.

 

Море дитячих посмішок та дзвінких аплодисментів надихнули активістів нашої організації на подальшу роботу, тому сподіваємось на наступні запрошення від колективу школи № 134.

 

 

Дякуємо педагогам за ту роботу по вихованню юних патріотів, що проводиться у цьому шкільному закладі!

Особиста подяка директору школи Кульбач Ларисі Михайлівні та заступнику голови Дніпропетровської ОДА Прігунову Глібу Олександровичу за сприяння в проведенні конкурсу серед учнів старших класів з написання твору на тему «Чому я люблю Україну?» в рамках проекту «Дніпро- місто патріотів!», який проходить у місті Дніпропетровську за ініціативи ГО « Майдан Січеслав-Дніпро».

 

Наостанок, хочу запевнити всіх – з такими дітьми Україну чекає чудове та світле майбутнє!

 

Бережи нас Господь і Слава Україні!

З повагою та вірою в майбутнє член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», випускник середньої школи №134, Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий