Нещодавно на мікрорайоні «Клінчик» розповсюджувались друковані матеріали, в яких зазначено що вони не є агітаційним матеріалом, але напередодні виборів чим ще вони можуть бути? Це рекламні листівки опозиційного блоку і мабуть майбутніх кандидатів у депутати Тетяни Старовойтової та Назарія Постольника.

IMG-3

Риторика, в цих буклетах залишається дуже сумнівною та при першій перевірці, виявляється звичайним маніпулюванням свідомістю людей. Так, звернення до земляків на розвороті цієї листівки підписані від імені зображеного на ній кандидата.

PR – ники, мабуть, не знають закону про авторське право чи в опозиційному блоці діє колективний розум?

Але можливо це пов’язано з тим, що у цих представників опозиційного блоку немає жодних вагомих внесків в розвиток громади району та міста вцілому.

Давайте розберемося чи дійсно все так, як пишуть, а можливо щось було приписано та не відповідає дійсності.

Я не буду перераховувати всі добрі справи, які приписує собі «Опозиційний блок», вони всі описані в другому абзаці звернення. Так написано, що все було стабільно, будувалося та працювало, що може свідчити про сталий та стабільний розвиток економіки. І виникає просте питання, чому після втечі Януковоща виявилося, що держскарбниця пуста, золотовалютних запасів нема(хоча тогочасному уряду їх передавали аж 35 млрд. доларів)? Інше питання чи має до цього відношення Вілкул О.Ю., як віце – прем’єр уряду Азірова? Думаю що має.

Далі йдеться про великі здобутки опозиційного блоку, як будівельників. Та чи все є так, як написано? Будівельники жартують: «Будівництво – це гроші зариті у землю». Це пов’язано з тим, що в цій галузі, дуже важко перевірити доцільність використання коштів, та обсяги і розмір витрат (коли папери оформлені правильно). Давайте дослідимо географічні показники збудованої дороги. Вона зв’язала Миколаєво – Криворізький напрямок з Запорізьким. Та враховуючи той факт, що з Миколаєва і з Кривого – Рогу доцільніше та ближче до Запоріжжя їхати через Нікополь. І той факт, що між Миколаєвом та Кривим – Рогом дорога в жахливому стані і по ній водії, по можливості, намагаються не їздити, мала стати аргументом для останньої черги будови цієї ділянки, а не першої. А от відрізок між Донецьким та Криворізьким шосе мав стати першою чергою, так як, саме в цих напрямках рухається багатотонний комерційний транспорт та руйнує дороги нашого міста.

От такий вигляд має окружна дорога імені О.Ю. Вілкула.

Але «Видатні будівельники» вирішили будувати найпростіший і найдешевший варіант дороги по якій рухається 100 – 200 автомобілів на добу, і то приватного легкового транспорту.

А в цей час, поза їхньою увагою залишається недобудований відрізок дороги Дніпропетровськ – Харків. Недобудована швидкісна магістраль напрямком на Полтаву, яка стоїть занедбана вже багато років, а мала б розвантажити та зробити безпечним життя таких населених пунктів як Балівка, Петриківка, Царичанка, та зменшити на 1 -2 години дорогу до Києва. Але кожен хоче будувати своє, бо на тому, що будував хтось вже нема чого красти.

А крали всі, і крали мільйонами. Так на будівництво окружної дороги кошторисом було передбачено 4 млрд. гривень і за ці гроші побудовано 18 кілометрів дороги, тобто один кілометр дороги обійшовся, нам громадянам, у 27,8 мільйона доларів США. До речі будівництво найсучаснішого Німецького автобану обходиться у 5 – 7 мільйонів євро за кілометр дороги, тож порахуйте самі наскільки всіх нас «облагодетельствовал» Олександр Юрійович.

Більшу частину коштів на будівництво, було взято в кредит під гарантії комунальної власності громади міста Дніпропетровська, а ми і зараз продовжуємо за них платити. От так нас двічі «взув» великий господарник Вілкул О.Ю.

Давайте розглянемо ідеологічні засади опозиційного блоку, які вказані на іншому розвороті цієї брошури.

IMG 4

Піарники партії стверджують, що «Опозиційний блок» партія миру, та військового рішення конфлікту на Донбасі не існує. Нагадаю, саме політика партії регіонів з переконання мешканців Донбасу у їх особливості та над вагомості і призвела до цього конфлікту. Так велика частина мешканців східних областей не асоціюють себе з Україною, та не відчувають себе Українцями. Якщо людина відчуває себе громадянином іншої держави, вона може переїхати до неї жити та вирішити всі свої внутрішні протиріччя, бо неможливо перенести частину однієї держави в іншу. Україна не починала цю війну і тому вона не може її завершити в одноосібний спосіб. Враховуючи той факт, що другою стороною конфлікту( в супереч волі мешканців псевдо республік), є Російська Федерація цей конфлікт закінчиться, без зброї, коли Росія покине територію Донбасу.

Стоп тарифам стверджують «Новоявлені опозиціонери», і я їх в цьому повністю підтримую. А давайте уважно придивимося до складу партії та її покровителів. Там є люди які на пряму роблять тарифи в Україні. Пан Ахметов (підконтрольна вугільна промисловість, більшість обленерго, виробництво електроенергії), пан Фірташ (підконтрольна газодобувна промисловість, транзит та імпорт газу, більшість облгазів). На мою думку ці пани вже давно могли б зменшити тарифи для населення, якби хотіли та піклувалися про людей. Затвердження тарифів виконує державний орган НКРЕКП, але розглядаються лише тарифи подані компаніями, які надають послуги населенню (тобто тарифи формують компанії). Саме ці компанії і стверджують, що неможливо не підвищити тарифи, аргументуючи економічною доцільністю. При цьому шантажуючи місцеві органи влади, що вони не будуть працювати (див. статтю Апокалипсис в отдельно взятой области… не состоялся!).  І підконтрольні ці компанії Фірташу та Ахметову. Тож, зробіть стоп тарифам вже сьогодні.

Читайте також: Якщо немає гарячої води, мабуть її випили менеджери

Третя теза ідеологічних засад — це індексація зарплат і пенсій. Відміна «пенсійних податків». Хочу нагадати всім, що Україна веде війну з Російською федерацією за свою незалежність, і це справа всіх, хто вважає себе громадянином нашої країни.

Зарплата та пенсії повинні підвищуватися відповідно рівню інфляції, стверджують представники опозиційного блоку. Як завжди виборцю кажуть те, що він хоче почути і мовчать про те, що є насправді. Так в Україні діє Закон «Про соціальні гарантії», згідно з яким всі витрати людини розписані в відсотковому відношенні до заробітної плати.

Звичайною мовою це означає, що при подорожчанні харчового кошика, послуг ЖКГ та енергоресурсів (до економічно обґрунтованого рівня) автоматично повинні переглядатися зарплати та пенсії, рівень прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати. Але звісно, олігархи опозиціонери ніколи на це не підуть, бо вони розповідають нам, що тоді наша продукція стане занадто дорогою і не буде конкурентною. Так в розвинених країнах Європи процентне відношення заробітної плати в виробі, який виробив працівник становить 30 – 50 %, а у нас 2 – 5 %. Але олігархи від того біднішими не стали. А от при нашій системі пенсійного забезпечення заробітна плата безпосередньо впливає на фінансування пенсійного фонду і пенсію кожного пенсіонера безпосередньо. Та за майже 10 років правління партії регіонів нічого в цьому напрямку зроблено не було, та навряд чи щось буде зроблено і в майбутньому.

Четверта теза — це децентралізація. І знову популістичні лозунги про передачу повноважень та акумулювання ресурсів на місцевому рівні. Так Законом України «Про місцеве самоврядування» від 1997 року, а саме ст. 6 закріплює право добровільно об’єднуватися у територіальну громаду. Єдиним показником такого об’єднання може бути економічна доцільність. В об’єднанні одна з сторін буде економічно слабшою за другу, але може мати більший невикористаний ресурс (наприклад людський). Тоді об’єднавшись вони отримають користь — сильна отримає можливість вкладати надприбутки, а слабша розвиватиметься (створюватиме нові робочі місця в галузі створення матеріальних цінностей, та отримає заробіток). Будівництво доріг, медичних і освітянських закладів, покращення обслуговування у сфері ЖКГ — це дійсно дуже потрібно людям, але за все це потрібно платити, і що буде робити голова сільради коли в нього закінчаться гроші, а з бюджету їх вже не дадуть тому, що їх там не буде? І тоді все почне занепадати та руйнуватися, та з тим «Титаніком» на дно піде і те село котре колись було заможним. Бо по задумці не потрібна сильна громада, зі своїм баченням та волею. Потрібні раби які будуть працювати за миску супу.

П`ята теза — відродження промислового потенціалу Дніпропетровщини. Нажаль, всі заводи та великі підприємства нашої області родом із 40 – 50 років минулого століття. Обладнання деяких вивозилося після війни з території окупованої Німеччини. Звісно, що продукцію вироблену на цьому обладнанні у нас не може купувати весь цивілізований світ, тому що вона просто не підходить під їх стандарти та не відповідає нормам. Наприклад, нещодавно авіазавод та конструкторське бюро Антонова вимушено, перейшовши на комплектуючі з Європи та власного виробництва, отримали замовлення на сотні мільйонів доларів(найбільше за часів незалежності). А «Опозиційний блок» знову і знову пропонує нам щось відроджувати. Ні, скажу я вам, нам потрібно не відроджувати, а народжувати нову, заможну Європейську Україну.

Шоста теза — це захист правдивої історії нашого народу. Незрозуміло, яку саме історію вони збираються відстоювати, можливо, історію козацтва чи створення штучного голодомору 1932 – 1933 років, під час якого загинули мільйони українців. А от висловлювання відносно референдуму принаймні для мене незрозумілі. Право на референдум закріплене в Конституції нашої держави ще у 1996 році, і повинні регулюватися Законом «Про референдум», якого в Україні немає і жодна політична сила за всі ці роки не прийняла та не ініціювала прийняття цього закону (і партія регіонів в тому числі). Якби був такий закон можливо б не було майдану та війни. Потрібно воювати з корупцією, а не з пам’ятниками закликає опозиційний блок. Звучить принаймні незрозуміло з вуст людей, які цю корупцію довели до абсолюту, лишили Бандеру звання героя України та не визнають факти визнанні світовою спільнотою, як геноцид Українського народу.

Шановні друзі вкотре закликаю оцінювати будь яку інформацію та відповідально підходити до вибору майбутнього України.

З повагою, член правління ГО «Майдан Січеслав — Дніпро», правозахисник Луценко Роман.

 

 

Добавить комментарий