Заборгованість зі сплати за житлово-комунальні послуги за два і більше місяців, може стати причиною непризначення субсидій.

subsПро це повідомив заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА — начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги Максим Бученко на прес-конференції, повідомляє Укрінформ.

За його словами, постановою № 300 від 26 квітня цього року Кабінет Міністрів України визначив, що право на перепризначення субсидій втрачають ті громадяни, які мають борг по оплаті за житлово-коунальні послуги за два і більше місяців. Представник КМДА підкреслив, що заборгованість буде враховуватися незалежно від її суми — це може бути і одна копійка, одна гривня або 1000 гривень.

Одночасно Бученко зазначив, що станом на 1 травня в Києві 297 тисяч домогосподарств отримували субсидію, але близько 100 тисяч з них — боржники.

Він також підкреслив, що сьогодні йде процес перепризначення субсидій, тому люди в платіжках отримали рахунки без урахування субсидій.

«Громадян ми просили і просимо платити за житлово-комунальні послуги по можливості в повному обсязі. Після перепризначення житлової субсидії буде автоматично перераховано суму, і у громадян з’явиться переплата, яку вони зможуть потім використовувати », — закликав Бученко.

Він також запевнив, що в даний час вже здійснено обробку 65% особових рахунків для автоматичного перепризначення субсидій, і висловив надію, що до кінця липня ця цифра складе 90-95%.

Добавить комментарий