Потрібно розв’язати Феміді очі,хай побачить, що вона наробила.(Автор невідомий).

Згідно ст..55 Конституції України – І права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій, чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових та службових осіб.А стаття 129 Конституції України – говорить, що суди при здійсненні правосуддя незалежні і підкоряються лише закону.

Основними засадами судочинства є :

1.  Законність.

2. Рівність усіх учасників судового процесу перед законом і судом.

3.  Забезпечення доведеності вини.

4.  Змагальність сторін та свобода в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

5.  Забезпечення обвинуваченому право на захист

6.  Гласність судового процесу та його повне фіксування технічними засобами.

7.  Обов’язковість рішень суду.

І ще можна додати до цього ст..124 Конституції України, де чітко вказано – Народ безпосередньо   бере участь у здійсненні правосуддя через народних засідателів і присяжних.І де виконання рішення ст..124 Конституції України  в судах – тобто присяжні  , чи народні засідателі. Вони відсутні. Можливо суди будуть давати відповідь посилаючись на офіційне тлумачення статті 124 Рішення Конституційного Суду №9 від 25.12.1997 року.Є пряме заперечення ст..5 Конституції України – Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Ніхто не може узурпувати державну владу. Питання чому народ України  відсторонений від судової системи. Хто дав право в народу забрати його Конституційні права, чи важлива ця стаття в судочинстві, яке є в державі Україна.

Проведемо деякі цифри, які я думаю засвідчать реальну дійсність в державі Україна. Зі слів екс- міністра Юстиції Олександра Лавриновича сказані на засіданні Верховної Ради України 22.11.2010 року, що Україна винна своїм громадянам 130 000 000 000 гривень за порушення прав  людини, по рішення Міжнародних судів, це вражаюча цифра ще раз доводить, як «ефективно» працюють наші сди, по відношенню до свого народу. Ще в V віці один із засновників церкви Блажений  Августін говорив «що є держава без правосуддя? Шайка розбійників і тільки». І ще все було у нас у недалекому минулому. Прикладів можна навести безліч. Приведу декілька прикладів, як працювала міліція, прокуратура:Працював слідчий в одному із районів Дніпропетровська , назвемо його Б. Якщо він  не в змозі знайти злочинця, за скоєний злочин, він знаходив «злочинців» з найменш захищених груп населення. Затримував , привозили в райвідділ міліції катували, так що деякі могли взяти на себе убивство Юлія Цезаря, передавали до суду і суд «самій гуманний у світі» штампував вироки. І яка різниця, що жодного доказу немає. А речові докази згідно закону не тільки не були показані в досудовому слідстві, а також були відсутні і в суди. А це грубі порушення законів не тільки держави Україна, а і Конвенції захисту прав людини, яку  Україна підписала в 1997 році.

І поїхали невинні люди  відбувати покарання за злочин, який не скоювали, а справжні злочинці розгулюють на волі. І як слідчий з простої потасовки нетверезих  людей, перевів у злочин особливо тяжкий за те, що вони йому не дали грошей або як за вбивство засудили до 15 років позбавлення волі, людини, яка не причетна. І що тепер з міліції звільнився ь працює адвокатом.І тепер можна тільки зрозуміти, який він був працівник міліції і який з нього адвокат. Можливо буде користуватись зв’язками, які залишились в судовій системі. Можливо в когось виникне питання – а совість? Це можна буде запитати в нього, думаю скоро така можливість буде. Чи можливо в цих діях, які я привів як приклад, виправити це становище – прокуратура – єдиний орган який стоїть на сторожі законності і порядку в державі. Скажу зразу НІ! Чому? Та вона становить єдину систему в державі разом з міліцією і судами, на яку спиралась попередня влада. Представники якої знаходяться і до сьогоднішнього дня в судовій системі держави, які і до сьогоднішнього дня в судовій системі державі, які і до сьогоднішнього дня  виносять вироки в супереч всім законом, відпускають злочинців на волю.

Верховна рада прийняла закон «Про очищення влади». Президент його підписав.

І що далі?

Чиновник звернеться до суду суд поновить його на посаді, і ще держава виплатить  компенсацію за моральні збитки, а ми що зможемо  вдіяти, та нічого в нас відібрали, через суди, хай він і називається Конституційний , а все ж таки суд, дзеркало нашого суспільства.Через суди вирішувалось та і зараз вирішуються всі питання, які можуть бути  в державі. Це заволодіння підприємствами, землею, Узаконення через суди всі незаконні забудови.Повернення на посади хабарників, марнотратців, допомога в уникненні покарань  злочинцями, які збивають на дорогих автомобілях на дорогах громадян, жертвами яких є і діти, і старі люди.З’явилось нове слово «мажор»  якому все дозволено, чи можливо це, якби судова система працювала – однозначно – НІ!

Якщо в деяких штатах в Сполучених Штатах Америки – оправдальні вироки до 50% становлять. В Європейських державах 20-30%. У фашистській Німеччині – до 20%. У бувшому Радянському Союзі 10-12%, а в демократичній України тільки 0.2%. Я думаю судячи з цих статичних даних стає зрозуміло, що коїться у нас в судовій системі.Скільки людей за роки незалежності були позбавлені волі?Самі подумайте і нам вирішувати, що потрібно робити, щоб суспільство було захищено від судової системи, яка діє в нашій державі з повним свавіллям треба покінчити, як в судовій системі в першу чергу, так і в прокуратурі, в міліції. Закон  повинен бути єдиний для всіх, як для Президента, так і для простого громадянина.Доки народ згідно Конституції України статтям 3;5;8;13;19;60;68;141;142 не візьме владу не тільки під контроль, а в свої руки і буде сам вирішувати чи дійсно має право громадян, бути суддею, прокурор, працівником міліції, депутатом, — а і виконувати свої обов’язки. А якщо порушив, то повинен негайно – нести відповідальність і перед законом і перед громадою. Потрібно зрозуміти, якщо ми не будемо боротись за свої права в нас їх заберуть. Так як забрали в народу заощадження, фабрики, заводи, користуються зовсім інші, а не народ природними багатствами. Якщо ми втратили землю, то ми втратили державність. Ми будемо зовсім не потрібно нікому на своїй землі. Найкращою на планеті Земля.

Ми повинні всі згуртуватись навколо своєї держави. І щоб нам було не соромно перед тими хто захищав і захищає народ України і державу. Можливо через ті суди. Суди нас можуть захистити, без землі, суспільство роздрібнити, забрати владу у народу.Данай час, дуже вже привабливий з різних сторін. Є рідкісна можливість все змінити на краще.І не суди мають вирішувати наше майбутнє, а ми з ВАМИ.Потрібно нам з Вами вирішувати долю держави України. Приклад дії народу у війні з сусідом. Скільки це коштує народу, який розраховується життям кращих представників нації. І яка в цьому доля олігархів – які заволоділи всіма багатствами на Україні.Хочу своє резюме закінчити словами Крістофа Ліхтерберга:« Бути людиною – значить не тільки мати знання, але й робити для майбутніх поколінь, те що робили попередні для нас.»

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»-Олександр Зеркаль

Добавить комментарий