1
Українцям не можна відступати і здаватися не тільки на війні, але й у мирному житті.

Дуже важко писати привітання з найважливішим святом для держави, Днем незалежності України, коли на Донбасі триває війна, Крим залишається окупованим Росією, а в мирних областях економічна криза доводить людей до самогубств, не припиняє наростати гігантська хвиля злочинності, гривня впала до критичної позначки, інфляція б’є всі негативні рекорди, пенсії і зарплати у більшості населення ледве дозволяють людям прогодуватися – не те що сплатити непомірні рахунки за комунальні послуги.

Не вважайте за блюзнірство, але привітання цілком може виглядати саме таким чином – коли козака, який сидить в борговій ямі, вітають зі збільшенням прибутку банка-кредитора. Але, тим не менш, це наше з вами свято, шановні мешканці України всіх національностей і віросповідань. Хоча, на жаль, сьогодні ми відзначаємо його не з посмішками і піснями, а в першу чергу в скорботі за загиблими воїнами, рідними і близькими, які воювали або жили на сході країни.

Відзначаємо, зрозуміло, хто чим і як може. І нехай не у всіх буде шампанське на столі, впевнений – доживемо всі ми і про більш світлих днів.

Важкий шлях до істинної незалежності – і від капіталів доморощених олігархів, і від зовнішніх помічників, які завжди раді надати нам черговий транш або газовий зашморг, тим самим заганяючи Україну в борги. Це ми всі знаємо і бачимо – що тут приховувати?

Але, крім поганого, ми повинні пам’ятати і хороше. Адже, незважаючи на всі катаклізми різного характеру, наша країна залишається незалежною, нехай поки і далеко не найщасливішою в світі. Шлях до незалежності був дуже складним, іноді страшним і вкрай довгим. Але ми його самі обрали і, сподіваюся, надалі будемо відстоювати національні інтереси з таким же завзяттям, не шкодуючи здоров’я і власного життя, а також – будемо знову вивчати історію країни, яку від нас так підло приховували царські і радянські розумники.

Надія на краще якщо не для нас, то для майбутніх поколінь – це, на жаль, все, що у нас поки є. Тільки і сидіти склавши руки нам не можна. Бо, любі мої, не в тій ми нині ситуації.

Можеш допомогти другу чи сусідові? Допоможи. Є можливість протягнути руку допомоги армії? Зроби це сьогодні, і вже завтра вони допоможуть тобі, не залишать наодинці з лихом.

А щоб творити добро не обов’язково бути волонтером. Просто треба згадати, що ми – дружна, велика і сильна сім’я, в якій не прийнято кидати тих, хто потрапив в біду.

Українці, всі жителі нашої великої Батьківщини, не повинні відступати і здаватися не лише на війні, але й у мирному житті. І допомогти один одному – наш святий обов’язок. Причому іноді навіть звичайне добре слово може надати величезну підтримку зневіреним людям. Пам’ятайте про це завжди і кожного дня вчить цьому дітей, нове покоління.

Дорогі, любі мої українці, земляки з Дніпропетровщини та чесні жителі всієї країни! Від щирого серця вітаю вас з Днем незалежності і разом з вами сподіваюся на краще майбутнє для всіх нас! Нам важко, але це повинно чергового разу об’єднати нас – і проти зовнішнього агресора, і проти внутрішніх ворогів-сепаратистів та всяких бандитів та покидьків.

Бажаю всім вам і вашим родинам здоров’я, терпіння і, звичайно ж, мирного неба над головою! Вірю, що у нас все буде добре. Інакше навіщо ж наші великі предки йшли в тюрми і на ешафот заради вільної та незалежної України?

Не посоромимо пам’ять про них! Вшануймося, бо ми того варті!

Слава Україні!

Голова правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко

Добавить комментарий