Без гучних заяв, телекамер, біл-бордів та натягнутих посмішок  єдиний незалежний кандидат на посаду Дніпропетровського міського голови отримав посвідчення кандидата.

У цей момент поруч з Віктором Романенко були люди перевірені Майданом, часом та дружбою, люди, які підтримали Віктора у його прагненні претендувати на посаду міського голови, розуміючи, що тільки незалежні самовисуванці здатні зрушити місто з мертвої точки.

DSC_3367

Отримуючи посвідчення Віктор Романенко звернув увагу на його порядковий номер і ви не повірите, але це номер 1( один) , а якщо перший, значить переможець!

12047498_924634630941578_1310827633_n

 

Партійна система — складова української корупції. Віктор Романенко не належить до жодної з політичних партій, що вважає суттєвою перевагою по відношенню до інших кандидатів на мерське крісло.

Віктор Романенко вважає, що   наше місто має стати першим в Україні, що продемонструє очевидне зростання всіх економічних складових.

Його стратегія як кандидата в мери, має чітку платформу: зламати стару бюрократичну систему – корупційно-кланову  машину,  яка десятиліттями була нездоланною перепоною на шляху мешканців міста до гідного рівня життя.

Його найголовніша мета: побудувати такі стосунки між владою міста та його мешканцями, щоб вони були максимально комфортними та зручними.

А ми в свою чергу бажаємо Віктору перемоги та щиро за нього вболіваємо.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий