Місця, де продається все, що потрібно та є змога зустріти відомих людей. Всім нам відомо, що немає інших місць, де є змога ознайомитись з традиціями, культурою не лише окремого регіону, а й цілої країни. Ринок – це центр життя місцевого населення населених пунктів. Перелік товарів на ринках України дуже широкий, звернувши увагу на продавця та товари на його прилавку можна дізнатись про культурні традиції всього регіону. А ми з вами багато знаємо про українські ринки, напевне, що лише «Привоз» та «Бессарабку»! Саме для вас 10 найцікавіших ринків України.

  • «Бессарабка», Київ

Реалізовувати товари тут почали набагато раніше за появу Бессарабського ринку. Лише в 1912 році було споруджено огорожу цього місця і відкрито найперший критий ринок у Києві, який також являється на даний момент і найстарішим. Ім’я ринку пов’язане з бідними мешканцями, які постійно перебували в районі сучасної «Бессарабки». На сьогодні цей київський ринок – це бренд, під яким розуміють якість, свіжість, дуже виску ціну. Тож якщо вам потрібні саме такі продукти вам сюди.

fdc_depositphotos_44426777_original

  • Рибний ринок, Світязь

Місцевий ринок біля озера Світязь під критими навісами приваблює широким асортиментом риби, яку готують за різноманітними рецептурами. Для вас риба гарячого та холодного копчення, в’ялена, печена в сільських печах чи соломі. Дуже вдалий час, коли його можна відвідати це перша половина дня, коли вся продукція дуже дуже свіжа.

435_depositphotos_61588575_m_2015

  • Косівський базар, Косів

На Прикарпатті Косівський ринок вважається найкращим ринком сувенірів. Відвідувачі приїжджають сюди за вишивками, виробами із кераміки, дерева. Саме тут ви можете знайти весь асортимент гуцульського декоративно-прикладного мистецтва. Для сувенірної продукції також пропонуються оптові ціни. В минулому ринок розташовувався в самому серці Косова. На даний час його переміщено до східної частини міста, де є простора площа недалеко від Кутського моста.

050_depositphotos_62036139_m_2015

  • Ринок «Гуцульщина», Коломия

Ринок  вишиванок єдиний український ринок, пропонує опт вишиванок. Серед традиційного асортименту карпатського регіону тут можна зустріти – ліжники, глиняні миски, овечі шкури; продукція із дерева – шкатулки, булави, макогони, масажери, качалки також дуже багато більш дорожчих та великих сувенірів. На території «Гуцульщини» є «Місто майстрів», де ваших діток навчать народним ремеслам.

989_depositphotos_75989741_m_2015

  • Андріївський узвіз, Київ

Сувенірна продукція на Андріївському ринку має величезну популярність серед гостей міста. Просто неба представлений асортимент товарів народного декоративно-прикладного, а також сучасного мистецтва. Серед  асортименту товарів можна зустріти предмети побуту України та радянських часів, монети для колекціонерів, військове обмундирування, продукція із срібла, іграшки, вишиванки, картини, та багато іншого.

133_depositphotos_77532566_m_2015

  • «Вернісаж», Львів

Львівський сувенірний ринок спеціалізується на продажі різноманітної подарункової продукції. Досить часто цей львівський ринок відвідують знамениті люди. Можна зустріти роботи українських художників на зірках естради, ведучих на телебаченні. Ринок неймовірно багатий старовинними речами – намисто, вишивки. Їх вік іноді перевищує 100 років. Основна відмінність ринку у тому, що тут можна придбати унікальні речі, яких більше ніде не зустріти.

836_depositphotos_87797036_m_2015

  • «Староконка», Одеса

«Староконка» є блошиним ринком, який виник в Одесі на історичному місті Старокінного базару, що бере свою історію із 1832 року, де торгували тваринами. Зміна продукції ринку відбулась в 1930 році. На даний момент барахолка розміщується між Розкидайлівською, Ризовською, Майстерською та Ленінградською вулицями. На цьому ринку можна купити антикварні речі, предмети домашнього побуту, старовинні книги, радянську символіку, одяг секонд хенд та монети для колекцій.

059_starokinnyi_rynok

  • «Привоз», Одеса

«Привоз» є одним із найстаріших ринків, які досі діють у Європі. Його побудували в першій половині XIX ст. на території Привозної площі, як частину Старого ринку  планувалось, що тут будуть продавати продукцію з возів. За останні роки побудували нову окрему будівлю «Нового Привозу», який дав змогу продавцям продавати свої товари на нових обладнаних прилавках. Купити тут можна майже все, що необхідно.

0db_5989194472_cb8c4b852d_o

  • ТОВ «Промтоварний ринок» (7-й кілометр), Одеса

Найбільший оптово-роздрібний ринок на території країни та Європи. Розташовується недалеко від міста Одеси, на 7-му км Овідіопольської дороги, звідки і отримав свою неофіційну назву. Ринок побудований в 1989 році. Раніше тут було поле, де росла кукурудза, а потім на ринку почали торгувати товарами, що знаходяться в дефіциті, які досить привабливими для одеситів. На сьогоднішній день ринок має площу 110 га, 75 гектарів вже освоєно та ще 40 залишилось.

389_promtovarnyj_rynok__7_j_kilomjetr_

  • Блошиний ринок, Київ

Не можливо не звернути увагу на ще один цікавий ринок. В столиці їх дуже багато – ринок «Дніпро», «Петрівка», в «Експоцентрі. Такі ринки мають багато цікавого – старий посуд, колекційні монети, іграшки, предмети інтер’єру, військові нагороди, одяг та взуття. Провести час на цьому ринку дуже цікаво та пізнавально.

Ось такий цікавий перелік ринків, які має наша цікава країна. Не варто чекати, якщо хочете цікаво провести вихідні.

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Желізняк Валерія за матеріалами ridna.ua

Добавить комментарий