17 листопада о 12:00 в медіа-центрі ДНІПРО ПОСТ відбулася прес-конференція «Третя річниця Євромайдану в Дніпрі. Оголошено загальний збір Патріотів».

DSC_3292 (3)

У пресс-конференції взяли участь:

— координатор Євромайдану у Дніпропетровську Віктор Романенко;

— громадський діяч Анатолій Сокоринський.

DSC_3313 (19)

Віктор Романенко:

21 листопада, 3 роки тому, у Дніпрі вперше зібрався Майдан, щоб продемонструвати Україні та всьому світові, що Дніпропетровщина підтримує європейськість, та рух, що розпочався у нашій державі. Саме 21 листопада у Дніпрі вийшли люди. Трохи пізніше на них було здійснено напад, керівництво судами забороняло людям збиратися, порушуючи цим їх права. Але 24 числа все ж відбувся величезний Майдан. Згадуючи ті дні, звертаюся до патріотів, побратимів, тих, хто підставив плече, коли виставили титушок.

Нам вдалося вистояти кілька днів під приводом створення приймальні для громадян.

21 листопада ми пропонуємо всім, хто брав участь у Майдані, хто їздив до Києва, просто тих, хто у “Фейсбуці”розгоняв інформацію, зібратися, згадати героїв Небесної сотні, хлопців, які зараз відстоюють наші рубежі.

О 9:00, там, де ми проводили Недільне віче, це біля пам’ятника Чкалову у парку Глоби, ми збираємося з 12-метровим прапором, на якому поставили підписи та залишили побажання всі Майдани України, і київський в тому числі. Це наша реліквія. З прапором ми підемо до ОГА, там відбудеться офіційна частина, виступи тих, хто пройшов Майдан, АТО. Без влади, як тоді. Потім відбудеться сюрприз для учасників, привітання від керівників, вручення нагород. Об 11:00 з прапором рушимо центральним проспектом Яворницького до місця, де вперше зібрався Майдан. Хочемо провести цей день в спогадах та молитві. Запросимо володику Симеона, який і тоді освячував наші події.

Цей день для нас дуже важливий, ми зробимо все, що можемо, аби цей день відповідав своїй назві — День гідності та свободи.

DSC_3304

Анатолій Сокоринський:

Революція гідності — не просто крок українського народу, це крок світового значення. Всі зрозуміли велич народу, який відстоював свої інтереси ціною власного життя. Наше зерно проросло — нове покоління, яке виросло за роки Незалежності. Ми побачили, що Україна ожила. Це підтверджують події нашого міста — 28 лютого, десятки тисяч людей пішли у військомати, люди стали щитом, муром на Сході. Це те, що дав Січеславський Майдан.

Ми звертаємося до побратимів — революція об’єднує людей, а ворог роз’єднує.

Закликаю всіх прийти. Я буду говорити про день нинішній, як бути далі, що робити, коли є реформування. Ми маємо пам’ятати — Україна в нас єдина.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» за матеріалами медіа-центру  ДНІПРО ПОСТ

 

 

Добавить комментарий