Прийшов вчора з роботи додому, приготував вечерю, накрив на стіл, вмикаю «зомбоящик», а там… «Російський військовий літак був збитий турецькими прикордонниками на кордоні Туреччини з Сирією. Туреччина терміново скликає Саміт країн-членів НАТО». Та невже? Нарешті НАТО почали діяти, як дійсно військова організація, що в змозі захистити своїх членів – перше, що спало мені на думку, після таких новин.

1

Але вивчивши ситуацію за допомогою «світової мережі» висновок виглядає далеко неоднозначно.

За останні 3 роки військові літаки та підводні човни РФ неодноразово порушували державні кордони таких країн, як Франція, Великобританія, США, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Сирія, Україна врешті решт. В усіх цих випадках це закінчувалось однаково — недолугі попередження та умовляння диспетчерами вищезгаданих країн російських військових пілотів та екіпажів змінити курс, на які представники країни-порушника ніяк не реагували, і тільки закінчивши те чи інше розвідувальне завдання змінювали курс і повертались на свої бази. Тобто, політика європейської толерантності, яку постійно критикує російська влада, навпаки сприяє бездіяльності європейських прикордонників по відношенню до захисту своїх державних кордонів від путінської агресії.

Ця толерантність європейців допомогає Росії безкарно здійснювати злочини за допомогою своїх регулярних військ та найманців на території країн,що знаходяться поруч (і далеко) від її кордонів. А, як відомо, безкарність злочину призводить до тяжких наслідків.

От і Північна Орда, вважаючи, що в неї розв’язані руки, спрямувала свою агресію на одну з найпринциповіших країн Північно-Атлантичного Альянсу. Неодноразові попередження турецьких силовиків, що будь-яке порушення національної безпеки, в тому числі порушення державного кордону Туреччини військовими літаками будь-якої сторонньої країни, будуть жорстко зупинятись усіма доступними засобами, Росією були проігноровані. Як результат, підбитий турецькими військовими російський літак впав на територію Сирії – з обома пілотами наразі втрачено зв’язок, по деяким данним — обидва пілоти вбито.

Майже одразу громадяни Туреччини на мирних зібраннях по всій країні висловили абсолютну підтримку таким діям влади. Після того вони розійшлися по домівках та засинали впевненими в тому, що їхній уряд захищає їх право на мирне життя. Переконаний в тому,що в ранці, громадяни Туреччини прокинуться, пишаючись своєю нацією. В такій країні дуже легко бути патріотом, бо держава все робить для того, щоб покращити побут та моральний стан своїх громадян.

Перекладаючи вищесказане на російську агресію на українській території, напрошується висновок того, що ніхто не може вказувати будь-якій державі, як їй чинити опір тому чи іншому зовнішньому агресору. Тобто, питання, як захищатися Україні від агресивної політики північного сусіда прерогатива суто українців!!! Всі важелі та мандат на це має легітимно обраний уряд та президент нашої держави. Не вистачає нам тільки політичної волі та державницької позиції наших керівників. Одним принциповим рішенням, щодо жорсткої відповіді агресору — реально можна об’єднати всю Україну!!! І вчора Туреччина продемонструвала нам і всьому Світові, як протистояти загарбникам!!! Дякуємо щиро за такий приклад, шановні громадяни Туреччини!!! Сподіваємося українська влада візьме з вас приклад і своїми діями надасть привід всім українцям пишатися своєю нацією!!!

 

Бережи нас Господь і Слава Україні!

 

З повагою та вірою в майбутнє, член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий