По всій Україні наближаються чергові місцеві вибори і наразі хотілося б поміркувати над тим, що змінилося після Революції Гідності. Чи є в нас насправді хоч якісь шанси оновити владу на місцях і не допустити реваншу злочинного режиму антиукраїнських перевертнів.

43D135F5-0778-4982-868E-6B45A8B535FB_w640_sЗараз по всьому нашому великому місту до городян з біллбордів посміхаються «нові» старі політики, закликаючи нас неодмінно віддати свої голоси саме за їхню партію або кандидата. Мені це нагадує вибори часів Януковича, де гасла майорять різноманітними фарбами та майже від усіх тхне смородом старої та доброї брехні. Риторика майже усіх кандидатів не змінилась – популізм та загравання з виборцем. Приклад «опозиційного блоку», який в своїй рекламі «СТОП-ТАРИФИ» чи то вимагає, чи то обіцяє зупинити їх підвищення, взагалі не витримує жодної критики, бо всі їх спонсори або лідери мають безпосередній стосунок до ціноутворювання в галузях енергетики та ЖКГ. Більш детально цю тему розкрито у «статті для думаючих людей» мого побратима Романа Луценко.

Але я хочу звернути вашу увагу на інший бік медалі.

А саме чому збанкрутілі політики старої формації не змінюють стиль та риторику своїх агіток та знову грають на затяганому роялі популізму? Чи вони настільки недалекобачні, що наступають на ті ж самі граблі, в той час коли вся країна змінилася?

Поспішаю вас розчарувати – так звані «опозиційники» знов підкладають граблі під ноги простому люду, небезпідставно сподіваючись в черговий раз реваншуватися і повернутися до владної «кормушки». Та дивлячись на рейтинги та прогнози різноманітних політологів, загроза повернення «донецьких» в наше місто цілком реальна. І головною причиною цього є байдужість людей! Всі недолугі заклики та лозунги послідовників «паханату» Януковича спрямовані на сталий електорат, середній вік якого складає в основному 60 і більше років. Люди похилого віку завжди були найактивнішими серед усіх вікових категорій під час українських виборів на протязі всіх років незалежності (Саме політична активність пенсіонерів утримувала КПУ в першій п*ятірці на виборах до Верховної Ради з 1994 по 2012 роки( двічі комуністи ставали першими).Саме потугами наших дідусів та бабусь було дістано з нафталіну Януковича, що з рештою призвело до його кривавого «президентства», та до десятків тисяч смертей на Майдані та у зоні АТО на сході України.) Тому і зараз молоді активно нав*язується думка, що народ нічого не вирішує, щоб знизити політичну активність більш молодих виборців. Реваншисти незацікавлені у високій явці молоді та людей середнього віку, бо вони не є їхнім електоратом. Предвиборна кампанія таких блоків та партій розрахована суто на людей похилого віку. І як, констатує історія минулих виборів в Україні, така їхня стратегія може реально спрацювати.

Тому я, як член правління Г.О. «Майдан Січеслав-Дніпро» звертаюсь до молоді Дніпропетровщини.

Шановні наші брати й сестри!

Наразі майбутнє української держави знов знаходиться у ваших руках. Під час революції гідності українське студентство було головною рушійною силою боротьби проти злочинної влади Януковича, саме студенти першими прийняли на себе всю ненависть «беркутівських» куль та гумових кийків. Саме патріотична молодь відіграє визначальну роль у війні з російськими окупантами на сході України. Боротьбу не закінчено. Антиукраїнські політичні сили спробують реваншуватися на місцевах виборах 2015 року, й крім, як один на одного нам сподіватися зась. Активно долучайтеся до виборчого процесу ,ретельно проаналізуйте програми паіртій та кандидатів і візьміть участь у голосуванні.

Кожен голос важливий, кожна думка визначальна.

Изображение 389

Приєднуйтесь до волонтерів та активістів, досить перекладати відповідальність за своє майбутнє на людей старшого покоління.

Прийшов час нарешті змінити своє життя та життя рідної Батьківщини!

Бережи нас Господь та Слава Україні!

 

З повагою та надією на краще представник молоді ГО «Майдан Січеслав – Дніпро» Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий