24 грудня, патріотична громада України святкує річницю з Дня Народження одного з найшанованіших діячів в новітній історії України В’ячеслава Максимовича Чорновіла.

У цей день традиційно проходять заходи із вшанування видатного патріота Героя України, громада Дніпра, також вшановує пам’ять В’ячеслава Максимовича Чорновіла, поруч з пам’ятним каменем на бульварі ім. В. Чорновола  зібралися ті, хто стояв у витоках патріотично-визвольного руху на Січеславщині, багатьом з яких пощастило бути знайомим з В’ячеславом Чорновілом особисто.

Члени Громадської організації  «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі з головою організації Віктором Романенко  приєдналися до цього заходу, привітавши ветеранів визвольного руху України та всіх патріотів країни.

На жаль, цього дня поруч з нами не було тієї людини, яка завжди організовувала заходи, щодо вшанування пана Чорновіла, людини, яка все своє життя відстоювала українську позицію пані Аліни Іванівни Полесі, яка 6 грудня 2016 року відійшла у вічність. Всі присутні вшанували пам’ять справжньої патріотки хвилиною мовчання.

Кожен присутній мав можливість виступити, Іван Іванович Шулик розповів про свої зустрічі з В’ячеславом Максимовичем, про спільні плани, які так трагічно обірвались після загибелі В’ячеслава Чорновіла, Віктор Романенко в своєму виступі закликав до об’єднання заради збереження України, а пані Леся Степовичка зачитали уривки з першого українського документального збірника, складеного у 1967 В’ячеславом Чорновілом у Львові, «Лихо з розуму», після чого поклали квіти о пам’ятного каменю та акапельно було виконано Гімн України.

Фото-звіт:

 

DSC_0173

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий