І ще раз нарешті!

1797317_978361215579264_3761346502187145762_n

Нарешті влада почала прислуховуватися до громадськості та виконувати закон «Про декомунізацію». Сьогодні  активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» приймали участь у події, під час якої у нашому рідному патріотичному місті  на один символ тоталітарного минулого стало менше.

Майже 50 років тому один з найвідоміших проспектів нашого міста було вирішено назвати на честь улюбленця Йосифа Сталіна, Сергія Кірова, та «прикрасити» місце, де саме починається проспект бюстом вищезгаданого «діяча». Це рішення комуністичних ідеологів тих часів, м’яко кажучи, викликає здивування. Сергій Кіров жодного разу (жодного, Карл!!) за все своє не дуже тривале життя не відвідував Дніпропетровська. І навіть якщо не розглядати діяльність Кірова на різноманітних комуністичних посадах, та його злочини під час Громадянської війни у Росії, то логічне питання чим же заслужив цей «ленінградський душогуб» собі право мати бюст собі рідному та названий на свою честь цілий проспект так і залишиться риторичним, але..

По всі Україні 2 роки тому прокотилася Революція Гідності. Наша молодь не бажає більше, щоб їх та їхніх дітей оточували назви та пам’ятники на честь червоних безумців.

І якщо хтось спитає зі старшого покоління «Чим же вам, діти, Кіров заважає?», я відповім зустрічним питанням « А ви би жили на вулиці імені вбивці?».

Кіров – людина, що завжди була поруч зі Сталіним і пік його становлення, як душогуба прийшовся на1919 рік, коли він будучи головою Тимчасового контрреволюційного комітету м. Астрахань, Росія, 25 лютого особисто віддавав наказ про розстріл робітничих демонстрацій, у лавах яких була велика кількість червоноармійців. Або у травні-червні того ж 1919 року де в тій же ж Астрахані, Кіров надає «сміливий» наказ розстріляти Хресну Ходу на честь святого Йосифа Астраханського. С 1933 року, вже як досвідчений вбивця, Сергій Кіров входить до так званої «розстрільної трійки» у м. Ленінград, де проявляє свій маніакальний хист з широким розмахом та особливим ентузіазмом. Через рік служби на цій кривавій посаді Сергій Кіров був застрелений.

1493221_978367522245300_5887238991388283834_n

Червоним катам українського народу Кірову, Дзержинському, Петровському не місце на українських вулицях. Наші діти ростуть вільними людьми, і в них є свої, справжні українські герої, такі як Герої станції Крут, Надія Савченко або В’ячеслав Чорновіл. Тому прибираючи наші українські вулиці та серця від монументів червоним катам, ми звільняємо там місце для чогось по-справжньому світлого та СВОГО.

Прес-служба ГО « Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий