В Міжнародний день Землі,  22 квітня 2016 року, голова організації Віктор Романенко та активісти Вероніка Коміссар, Петро Коваль, Анатолій Мельніков, Олена ХорішкоІгор Кабанюк та  Валерія Желізняк відвідали спеціалізовану школу № 134 з нагоди визначення та  привітання переможців другого етапу конкурсу «Чому я люблю Україну»,  який був присвячений Дню Збройних сил України.

Захід, що відбувався у актовій залі школи розпочався  із вступного слова директора закладу Кульбач Лариси Михайліївни, яка подякувала старанним учням школи та гостям з  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»,  у своєму виступі Лариса Михайлівна зазначила про важливість таких заходів у вихованні патріотичної молоді, які формують майбутнє нашої країни.

Далі до слова  було запрошено голову ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенка, який подякував учням за участь у конкурсі та відзначив їх любов до України,а також повідомив учнів та співробітників школи про роботу, яка ведеться щодо поновлення роботи шкільного басейну.

Наступною частиною заходу було вручення школярам заохочувальних подарунків Веронікою Коміссар та Оленою Хорішко у вигляді  українських сувенірних тарілочок та національних гербів.

Діти, які отримали призи за свою творчу роботу щиро зраділи подарункам та подякували організаторів конкурсу виконавши українську пісню, а вдячності  педагогів не було меж, бо як зазначила Директор школи: «Це приємно, коли за виконання уроків діти отримують не лише оцінки, а ще й такі чудові подарунки», то ж колектив школи №134 та його учні сподіваються на подальшу плідну співпрацю у майбутньому з нашою організацією.

 

Окрема подяка вчителям закладу за відмінне виховання маленьких патріотів рідної України!

Особиста подяка директору школи Кульбач Ларисі Михайлівні та голові Дніпропетровської обласної ради Пригунову Глібу Олександровичу за участь та надання підтримки в організації та проведенні конкурсу серед учнів спеціалізованої школи 134 гуманістичного навчання та виховання з написання твору на тему «Чому я люблю Україну?» в рамках проекту «Дніпро- місто патріотів!», який проходить у місті Дніпропетровську за ініціативи ГО « Майдан Січеслав-Дніпро».

 

DSC_2532

 

В кінці хотілося б відзначити, що дивлячись на учнів цієї старанної школи є велика впевненість, що юні українці є представниками патріотичного покоління, яке любить та шанує свою країну!

Слава Україні!

Прес-служба  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

 

Добавить комментарий